Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Van olyan, hogy egy lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy egy lány azért nem akar randizni, mert még mindig nagyon kötődik az előző barátjához? Nem tudnám meggyőzni, hogy keressen valami jobbat vagy újat?

Figyelt kérdés
2017. nov. 30. 20:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Van és nem tudnád.
2017. nov. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy van.

Amíg ő maga nem teszi túl magát a dolgon, addig hiába is mond neki bárki bármit. Sajnos ez egyszemélyes küzdelem. Mellette lehetsz, de nem siettetheted.

2017. nov. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A második válaszoló tökéletesen leírta. Én is igy gondolom.
2017. nov. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
ezek a legnagyobb problémáitok az életben?
2017. nov. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem, nekem pl van nagyobb is, csak nem írtam ki.
2017. nov. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az ilyeneket hagyd ott, nem érnek annyit, mint amennyi idő elmenne rá.
2017. nov. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#4 - tini parkapcsolatok kategoriaban mit varsz? "Fellabu, vak, suket etiop ehezo vagyok, mit tegyek?" - hat ne ilyesmit varj itt, erre keress mas oldalt.
2017. nov. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Rendesen észérvekkel sajnos nem lehet meggyőzni. Max annyit tudsz neki tanácsolni, hogy ne temesse magát a múltba, próbáljon előre tekinteni, és túllépni a dolgon. Aztán vagy túl tud lenni rajta, vagy pedig emészteni fogja magát továbbra is. Illetve még annyit tudsz, hogy nem hallgatod végig a sirámait, hanem megmondod neki, hogy lépjen túl és kész, témát is váltasz.
2017. nov. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!