Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok veletek volt már olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok veletek volt már olyan hogy lelépett a srác mert nem lett hamar szex?

Figyelt kérdés

Gondolok itt olyanra, hogy ha nem feküdtél le vele egyből, lelépett, avagy sikerült elérni a célját és utána lépett le-előtte minden működőképes és hirtelen mikor nem lett szex egyből, vagy húzodott a dolog akkor egyszerűen továbbállt- nem érdekelve mondjuk az azt megelőző randik, beszélgetések, de a mézesmázos , elhihető duma volt

Kérlek osszátok meg a személyes tapasztalatokat🙏



2020. jan. 3. 22:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
19%
Más se szokott történni szerintem...
2020. jan. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
96%
Ha pasival ismerkedek, azzal le szoktam tisztázni az elején, hogy ki mit akar. Nekem eddig mindig megmondták ha csak szexet. Akivel meg én nem, azzal ott meg is lett szakítva a dolog. Egy volt aki nem mondta, és ő is nyomta a "mézesmázos" dumákat, de én kiszúrtam rajta hogy csak arra megy. Aki meg komolyan gondolta velem, azt nem zavarta ha váratom kicsit.
2020. jan. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Utolso kifejtened miket mondott? A sztorit es hogy hogyan probalt “manipulalni”
2020. jan. 3. 23:11
 4/16 anonim ***** válasza:
33%

Aha kb 3 pasi volt akinek mondtam h minimum 2 hónap addig semmi!

Többet nem írtak .....:/

2020. jan. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
61%

#4 en mosz jottem ossze egy sraccal,de nem tudom mire megy ki, miket mondd ilyenkor a srac amibol ra lehet jonni. Mert amugy ez az elso kapcsolatom es mivel szuz vagyok még igy ugy gondoltam 2honap a minimum amig még nem szeretnek vele lefekudni es hat mostanaban neha elbizonytalanodom,mert sokan mondjak, hogy sok srac csak szexre megy, meg a mezesmazos dumak... Stb. es persze masoknak nem vallom be, hiaba mondjak szazan, de azert igy anonim bevallom elegge naiv vagyok es, hat csak kene par jel... mibol lehet tudni?

17\l

2020. jan. 5. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Utolso en vegig elhittem a dumat (hozzam diszkreten kozelekedett) mikor nem kapta meg amit akart lelepett!
2020. jan. 5. 06:38
 7/16 anonim ***** válasza:
10%
Srac vagyok ! Alt. 2 hetet addig a csajnak ha nincs szex keresek normalis lányt nem vesztegetem az időt lelécelek....
2020. jan. 5. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Mert egy nyomorék vagy!
2020. jan. 5. 06:52
 9/16 anonim ***** válasza:
5%
Nyomorék neked a jó édes nénikéd!
2020. jan. 5. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
86%

En hetekig beszeltem egy sraccal minden reggel irt megjegyezte amiket mondtam pl:mikor mibol vizsgazok egybol irt hogy sikerult ilyenek..találkoztunk setaltunk,beszelgettunk nagyon jol elvoltunk a végén megcsókolt,másnap megint randira hívott szakadt az eső mondta menjünk fel hozza nézzünk meg valami filmet.Mondtam hogy de azért nem megyek fel arra ne szamitson..Mondta hogy persze de esőbe ne maszkaljunk..persze film végén nyomult en meg nem mentem bele utana nem is keresett..1 het múlva irt valami kamu szöveget hogy ne tűnjön olyan bunkónak

N/23

2020. jan. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!