Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Nagyon tetszik egy srác mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy srác mit csináljak? 16/l

Figyelt kérdés

Ez egy hosszú történet. Szoval


9es vagyok a srác 11es.Nem tudom hogy van e nála esélyem egy csúnya pletyka miatt. Csúnya dolgokat pletykálnak rólam a suliban ami miatt a barátnőm is ellenem fordult. A volt barátnőmnek van két lanybaratja akik szintén 11esek és és a. Srác osztalytarsai és nagyon jóba


vannak. Bejeloltem a srácot Facebookon és kB 2 perc múlva vissza is jelölt. Snapeceheten streakelek vele és még pár héttel ez előtt órákat vártam rá hogy kinyissa meg most rögtön par perc múlva megnezni. Meg múltkor bementem az ebédlőben és ott voltak. Ők is, kivéve a volt barátnőm. A srác félig felém fordult, néha felém nézett és nagyon magyarázott vmit az egyik lánynak, a másik lány pedig engem bámult. Jó lehet nem rólam volt szó vagy csak bebeszelem magamnak. Utána másnap pedig mikor felmentem a lépcsőn akkor találkozott a tekintetünk és szemeztunk. Szerintetek van esélye a dolognak vagy totálisan elcseszodott az egész?



2019. nov. 29. 21:41
 1/5 anonim ***** válasza:
A pletykáról sajnos biztosan tud, de ez nem azt jelenti hogy veszett ügy. Mit pletykáltak rólad?
2019. nov. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Van esélye.
2019. nov. 30. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
29%
Mi az a streakeles? Mitol meno a snapchaten valakivel streakelni? Ki volt az az elmehaborodott aki kitalalta hogy ez egy jelentős dolog es fontos hogy minél tobben csinálják?
2019. nov. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia,

egy alkalmasabb időpontban (ne sokat várj) menj oda hozzá és mondd: Szia, szimpatikusnak tűnsz, van kedved ismerkedni?

És aztán beszélgessetek.

2019. nov. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Long Forgotten Son válasza:

Jajjmááár ez a mai generáció... mindegyikőtök fosik kimondani a dolgokat (tiszteletem a nagyon ritka kivételeknek)...

Fogod magad, odamész, megmondod hogy tetszik és TA-DA!!!Csodák csodája, váltotok pár szót és a reakcióiból megtudhatod, hogy tetszel-e neki...

Komolyan aggódom a jövőnk miatt, ha mindenki így áll hozzá a dolgokhoz ismerkedés terén...

Szerintetek a szüleitek hogy ismerkedtek meg amikor nem volt se Face, se Snapchat, se semmi?! :)

Szedd össze magad, menj oda és mondd meg a frankót! Max nem működik a dolog de nem fogsz belehalni... hosszú még az élet :)

2019. dec. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!