Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Normális, ha félek az első...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha félek az első randitól, és a továbbiaktól is?

Figyelt kérdés
Szombaton randizok egy sráccal és rettegek a végkimenetétől. Persze attól is, hogy mi lesz azután, hiszen 200km-re lakik. Megéri ez?
2020. jan. 8. 20:14
 1/6 A kérdező kommentje:
Végkimenetelétől*
2020. jan. 8. 20:16
 2/6 anonim válasza:
100%

Mindig döntsd el, hogy mi az a maximum, amit bevállalsz egy párkapcsolatért! Ha a 200 km így utólag átgondolva nem tartható a számodra, mindketten jobban jártok, ha ezt még most közlöd vele (akár a randi lemondása árán is).

Ettől függetlenül persze a távkapcsolat működőképes lehet, csak ekkor is légy tisztában azzal, hogy mit vársz el tőle hosszútávon!

2020. jan. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is rettegtem az első randimon. 17 éves voltam, egy lányt vártam a Nyugati pályaudvaron 25 percig (direkt korábban mentem). Ez a 25 perc 2 órának tűnt és állandóan attól tartottam, hogy rosszul fogok köszönni, vagy ilyesmi. Aztán leszállt a vonatról és kapott puszit, ölelést és csokit. Utána elillant a félelmem a további pár órában, nem merült fel semmilyen probléma. Bízzunk abban, hogy veled is hasonló lesz a helyzet, gondolj arra, hogy a srác is ugyanúgy izgulhat egy kicsit.
2020. jan. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi is szombaton találkoztunk először, és pénteken lesz 2,5 éves a kapcsolatunk:) mi hetente egyszer találkozunk. Ti nem tudom hányszor fogtok, de ha mindenképpen akarjátok egymást akkor szerintem sikerülhet.

Sok sikertörténetet ismerek. Viszont ez igazán CSAK rajtatok múlik.

Egyébként én nem féltem, én inkább izgultam de nagyon jó volt. Szerintem te is feleslegesen félsz:)

2020. jan. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

talán az első írta hogy mond le a talit..

figyelj te lány..

a múltkor elutaztam Pestre tőlem 200km Békés megyéből.. a lány tőlem 300 km re lakik, meg volt beszélve a találkozó.. erre én felmentem Pestre és ő nem jött el.. pedig állítólag ő nagyon szeretett stb. szóval én tényleg bele szerettem és nem jött el. .röviden össze törtem.. szóval ha utólag átgondolva nem akarod a távkapcsolatot, akkor se mond le a találkozót, szóval találkozz vele és inkább élőben mond el.. Légy jó, 18/F

2020. jan. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

#5 mondjuk az nagyon szinten aluli volt, amit a csaj csinált, nem így kellett volna lemondania. Az én esetemben,hozzám akar lejönni a srác, szóval, ha felültet akkor se járok rosszul.

Most azért nem fogom lehívni, hogy elküldjem, nem vagyok ilyen szemét. Inkább megírom neki, ne utazzon fölöslegesen.

2020. jan. 9. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!