Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Most ezt elszúrtam?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ezt elszúrtam?

Figyelt kérdés
Van egy làny aki nagyon nagyon tetszik, sőt lehet azt mondanám belezúgtam. Évfolyam társak vagyunk, lehetnénk osztálytársak, de nagyon más az érdeklődésünk, ezért más tagozatra járunk. Mára elhívtam randizni és az egész estét együtt töltöttük, nagyon sokat nevettünk és jót beszélgettünk, elképesztően intelligens, humoros, csinos (sőt dögös), szép és cuki lány. Nagyon alacsony ami külön cuki benne, a szemei a szája a haja, a mosolya elképesztően gyönyörű. Sétáltünk egy parkban és tök spontán megszólalt hogy nézzem azt a padon ülő párt, tuti hogy a férfi sokat kiabál a nővel mert látszik a szemeiben. És utána elkezdtünk erről beszélgetni. Kiderült hogy minden embert szeret megfigyelni és utána kielemezni. Kérdeztem hogy engem is ki elemzett-e és picit elpirul majd azt mondta hogy akihez egy picit is kötődik azzal nem megy. Hazakísértem, és még beszélgettünk a ház előtt de ő folyton piszkálta a száját meg láttam hogy fejben nincs ott, így megcsókoltam ( ő közben átölelte a nyakamat, de amikor szétváltunk egy gyors sziát elhadart és berohant. Nagyon elszúrtam? Még most is izgulok. Ha holnap látom mit csináljak?

2020. jan. 19. 22:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem szúrtad el,csak nagyon zavarba jött. De attól még tetszel neki,nyugi:)
2020. jan. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Jajjjj de aranyoooos :3 egyáltalán nem szúrtad el, tényleg csak zavarba jött. Szerintem írj neki.
2020. jan. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
57%

Jajjjj de aranyoooos :3 egyáltalán nem szúrtad el, tényleg csak zavarba jött. Szerintem írj neki.

17/L

2020. jan. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jó de ha holnap látom mit csináljak?
2020. jan. 19. 23:07
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi először is, minden rendben. Zavarba jött. Szerintem, ha holnap látod- udvariasságból- kérj elnézést. Nem akartál semmit sem elsiettetni, de nagyon jól érezted magad vele. Aztán rakerdezhetsz hogy lenne- e kedve még veled találkozni. Biztos nyert ügyed lesz:)
2020. jan. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!