Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ma volt egy találka ( randi)...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma volt egy találka ( randi) egy fiúval akivel már rég óta beszelgettünk interneten ott nagyon jol kijöttünk de élőbe nagyon paráztam. Elszurtam egy picit mondta is. Mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Mit csinaljak h ne izguljak ennyire ? ( mondta h ad még egy esélyt)

2017. ápr. 19. 21:48
 1/8 anonim ***** válasza:

Nagyon félve mondom, mert nem tudom mennyi idős vagy, de egy kis pia randi előtt csodákat tesz. És tényleg kicsire gondolok, nehogy becsípve menj mert még jobban elszúrod.

Ha nem vagy elég idős hozzá hagyd figyelmen kívül azt amit eddig írtam. Vegyél mély levegőket előtte, ne randiként csak szimpla baráti találkozásként tekints rá, meglepő mennyit számít. Csak légy önmagad, légy természetes. Tudom, nehéz, de ez olyan dolog, ha a srác az izgulás miatt nem akar semmit nem is érdemel meg téged.

2017. ápr. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Szerintem teljesen normális hogy izgulsz, de próbálj arra gondolni hogy szép vagy és biztos vicces is egyszóval csak próbáld meg önmagadat adni és határozott lenni
2017. ápr. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ha azért kételkedik benned mert randin nem voltál a topon akkor a csávó egy f... én azért nem izgulok mert ha kellek a lánynak úgyis összejövünk akármit is csinálunk,el lehet szúrni persze de ahhoz elég nagy ostobaságot kell csinálni ami meg nem az izgulás miatt lesz
2017. ápr. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Randiztam már olyan lánnyal aki pirult és nem tudott megszólalni, elrítt róla, hogy bejövök neki, már ott az első randin ami "baráti" tali volt. Oldani kell a feszültséget, mesélni neki vicces dolgokat, viccelődni és stb, meg is lehet jegyezni neki, hogy "látom pirulsz, nagyon aranyos vagy" vagy ilyesmit. Ha a srác közölte veled h "adok még egy esélyt látom izgulsz mé nem szólalsz meg" az egy f... ahogy előttem írták. Úgymond kötelessége lenne rábírnia téged beszédre, oldania téged, ezt kortól függetlenül mondom. 40éves nő/ffi ugyanúgy lehet zavarban mint 10-rn 20-on éves. A másik félnek kell kihoznia a komfortzónából és megszólalásra bírnia úgymond.
2017. ápr. 20. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
lerítt* ,bocs
2017. ápr. 20. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A randi nem olyan volt amire számított, de ő mégis adna még egy esélyt ennek. Tehát még a picit elszúrt randi ellenére is tetszettél neki. Kell ennél nagyobb önbizalom löket? :)
2017. ápr. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Mondta, hogy ad még esélyt."


Ez egy vicc? Mondd, hogy mehet a náthásba!


"Elszúrtam egy picit, mondta is."


Mi ez felelés?? Ismétlem, menjen a náthásba!!

2017. ápr. 21. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ha kellesz neki nem fog elengedni de ha nem akkor meg nem érdemel meg
2017. ápr. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!