Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon elszúrtam a dolgokat....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon elszúrtam a dolgokat. Helyre hozhatom még?

Figyelt kérdés

Nos. Van egy srác. Kb. 3 éve ismerjük egymást (azelőtt is ismertük de csak látásból,nem beszéltünk) és egyszer úgy adodott hogy össze jöttünk,de nem ismertük egymást kisebbek is voltunk,nem találkoztunk és szétmentünk. Utána volt egy veszekedésünk,de végül minden jó lett és egy éve,hogy nagyon de nagyon jó barátok vagyunk. Egy olyan fél éve kérdezte meg ha nem akarok-e járni vele,de én azt mondtam,hogy még várjunk ezzel,ne legyen az ami legutobb volt,mert nagyon jól elvagyunk barátokként. Azóta hetente legalább kétszer találkozunk, rengeteget beszéltünk és tegnap volt egy buli ahol felkért kétszer táncolni...Én nagyon zavarba jöttem,elfogadtam de jeleztem,hogy nem tudok táncolni és kérjen fel mást ha akar. Nagyon kínos volt 2x is lelépni,szóval kínosan éreztem magam,hogy nem tudok táncolni és nem akartam előtte,a srác akit kedvelek, beégni de mégis sikert. Ezután a két tánc után került. Rám mosolygott néha. (Gondolom azt hittem nem táncoltam vele szívesen,pedig ez nem így volt,csak na ln nem tudok táncolni,mint mondtam) De azon kívül annyi. És irtóra rosszul esett,hogy került. Azt hiszem megsértettem.

Nem rég tisztázodtak bennem az érzéseim,gondoltam a bulin megbeszélem vele,mert a legjobb barátnőm (aki az ő legjobb barátnője is) azt mondta,hogy még mindig kedvel csak fél,hogy visszautasítom,és akkor gondoltam majd a bulin elmondom neki,hogy is érzek de ezután nem ment. Nem is tudom hétfőn mi lesz ha számba se vesz,félek,hogy elsírom magam vagy valami. Helyre hozható a dolog?

16/L


2018. okt. 27. 09:36
 1/2 A kérdező kommentje:
Bocsánat a helyesírásért és a sok ismétlésért:))
2018. okt. 27. 09:40
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem mondd el neki mit érzel iránta, nem lesz gond.

És mondd el neki, hogy miért nem akartál vele táncolni.

Szerintem helyrehozható, nem lesz gond nyugi.

2018. okt. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!