Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Volt olyan hogy nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Volt olyan hogy nem tetszett nektek egy lány de mondjuk később mégis csak még tetszett valami miatt? 16/l

Figyelt kérdés
Például sokat változott külsőleg

2020. jan. 24. 16:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2020. jan. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Velem volt ilyen. Egy osztálytársam volt. Mikor egy osztályba kerültünk akkor majdhogy nem csúnyának találtam. De ha nem is csúnyának akkor is átlagon alattinak. És szépen lassan az évek alatt ahogy megismertem (mert rengeteget nem változott a 4 év alatt) nagyon is megkedveltem, csak sosem mertem elmondani neki, hogy mit is gondolok róla, mert féltem, hogy elrontanék vele egy remek barátságot, na meg magasabb is nálam, szóval nagyon nem tudtam, hogy mit kezdjek a helyzettel. 19/f
2020. jan. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen. 13 éves volt, amikor megismertem a lányt és még túl fiatal volt, hogy külsőleg tetsszen, barátok voltunk több évig. Amikor elmúlt 16 és elkezdett nőiesedni rögtön beleszerettem. Visszautasított, mert ő csak barátként gondolt rám. Így sajnos barátként is elveszítettem.
2020. jan. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Igen
2020. jan. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Volt
2020. jan. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!