Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ilyen depressziós lányhoz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen depressziós lányhoz mégis hogyan lehet közel kerülni?

Figyelt kérdés
Pár napja beszélek egy lánnyal scn, instán jól néz ki, meg amúgyis és teljesen normális belsőre is, de elég passzív a beszélgetés során, meg olyan "csak én" jellegű. Tegnap megkérdeztem tőle miért ennyire depressziós, mert instán csak ilyen sad, depressed, ugly, pretending happy tagjei vannak a képeknél és azt írta 2szer megerőszakolták 14 évesen(most 15), az osztálytársai szexjátékként néznek rá, farkukról küldtek képeket és kellemetlen neki így iskolába menni, mellettük lenni, meg meztelen képet akarnak.Biszexuális és a szülei nem fogadjak el, azt akarják fiú barátja legyen, és úgy érzi bármikor mikor boltba megy vagy bárhova egy idősebb férfi bármikor megfogdoshatja. Az hogy ez igaz, azt nemtudom, rákérdeztem miért mondja el nekem 2 nap ismertség után, azt mondta csak el akarta mondani valakinek mert senkinek nem beszélt erről az egészről, testvérének csak a megerőszakolást mondta. Na most ilyen lánnyal hogy lehet beszélni? Mert elég nyomulosan kezdtem nála, de ezeket nemtudtam még. Hogyan írjak rá újra egyáltalán, mit?Lehet van igazságalapja amit írt, mert amilyen országban élünk itt elég magas a gyerekrablás, és a nemi erőszak. 17F

2019. jan. 31. 12:43
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Vagy esetleg jelents be a rendőrségen a megerőszakolás és a zaklatás tényét. Nem árt ha neki is megemlíted, akkor majd kiderült, hogy hazudik-e. Ha igen nyilván pattani fog, h még véletlen se tedd meg. Persze hozzá tehetné, hogy ki erőszakolta meg, de a beszélgetésetek szerintem bizonyíték lehet. Ha annyira rossz a helyzet, az szuicid hajlam is fennállhat és ha mondjuk öngyilkos lesz nem biztos, hogy jó kedved lesz azzal a tudattal, hogy talán segíthettél volna.
2019. jan. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
Nagyon sajnálom,hogy ezt mondom,de te édes kevés vagy,hogy segíts rajta. Itt már szakemberre lesz szükség
2019. jan. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%

KAMU!


Vagy a kérdező vagy/és a csaj sztorija!

2019. jan. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Őszintén? Személyesen és nem a neten keresztül! De biztos vagy benne hogy ekkora terhet akarsz ilyen fiatalon a nyakadba venni??? Ne feledd a Kisherceget! Ha "megszelidíted", felelős vagy érte. Ha erre nem állsz készen (
2019. febr. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
és szerintem 17 évesen még nem), akkor inkább hagyd, mert még jobban bántani fogod, akaratodon kí#vül, ha már "túlnő" rajtad a "feladat", és ejted (a megismerést, a segítést és a lányt is) Van egy 15 éves fiam aki hasonló lánnyal akart kapcsolatot, úgyhogy tudom miről beszélek, hidd el. Vannak csinos lányok, jóval kevesebb problémával, inkább köztük keresgélj, és először saját magad találd meg! Ha szeretnél erről részletesebben beszélni, nyugodtan írj rám, válaszolok!
2019. febr. 13. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!