Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Élőben odáig volt értem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Benfentes22 kérdése:

Élőben odáig volt értem viszont ha írok neki nem mutat túl nagy érdeklődést?

Figyelt kérdés
Szóval az a story, hogy 2 (18éves) egyetemista lány jött albérletbe a belvárosi lakásunkba. És mikor jottek atvenni a lakast nagyon megtetszett az egyik es ahogy lattam enis bejottem neki setalgatott elottem, beallt elem, elkezdte levenni a vastagabb ruhait, de nem birtam egyszeruen megszolalni annyira zavarban voltam. Ugy ereztem ezzel igy nagyon beegtem, tudom az elso benyomas nagyon fontos de ugy voltam vele mindekepp irok neki hogy mire vigyazzanak leirtam neki a szamomat is valaszol mindig csak az a baj hogy en irok egy nagyobb uzenetet o meg par sorban valaszol 4 naponta. Van még barmi esely ra hogy ebbol lessz legalabb 1 randi vagy hanyagoljam inkabb? Csak nagyon furcsa mert eloben meg nagyon bejottem neki.22/F

#randi #tetszés #Van még esély
2020. jan. 27. 13:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeret írogatni. Lehet, hogy élőben jobban szeret beszélni. Találkozz vele és akkor kiderül, hogy mi van.

Meg most miket írjon arra, hogy leírod, hogy mikre vigyázzanak, meg megadod a számod? :D Erre nem sok mindent lehet írni. Max. annyit, hogy köszönöm.

2020. jan. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szimplán félreérthetted a jeleit is. Nekem is volt olyan haverom, akinek bejött egy csaj és ha a csaj előtte ment el/előtte állt/csinált valamit, akkor már készpénznek vette, hogy miatta csinálja, pedig semmi ilyen nem volt a dologban. Az "élőben odáig volt értem" meg gondolom clickbait, mert ennek még a közelében sem jársz azok alapján, amiket leírtál.
2020. jan. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezek egyáltalán nem jelentik azt, hogy "élőben odáig volt érted".
2020. jan. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
van igazsag abban amit irtatok, koszonom a valaszokat, majd lessz valami...
2020. jan. 28. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!