Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek ezzel a lánnyal?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ezzel a lánnyal? Adnátok egy tanácsot?

Figyelt kérdés

Nem akarok nagyképűsködni, meg semmi ilyenről nincs szó, csak nem tudok kitől tanácsot kérni. Vagyis tudnék (haverok) de tőlük nem akarok, mert csak azt írják, hogy közöljem durvábban a csajjal amit közölni akarok.


A helyzet:

Volt egy 15 éves csaj, aki instán rám írt. Egy busszal utaztunk szinte mindennap, bár nem egy helyen lakunk. Egy suliba járunk, csak én kettővel felette járok.

Az volt, hogy találkozni akart velem sulin kívül. Többször megírtam neki, hkgy nincs időm rá, máshová megyek stb. De valahogy nem vette a lapot. Tudom, már akkor meg kellett volna neki írni, hogy nem jön be (nem csúnya, átlagos, de nekem így sem tetszik), de nem írtam meg neki. Végül találkoztam vele egyik pénteken suli után.

Másfél órát beszélgettünk. Nem fogott meg benne semmi, nem tetszett.


Most csütörtökön meg megírtam neki, hogy nekem ez nem megy. Erre jött a világmegváltónak hitt gondolataival, hogy a multkor még nem ezt mondtam (holott nem mondtam neki semmit), és pár nap alatt nem változik meg így senkinek a véleménye. Mondtam neki, hogy hagyjuk. De ő még írt nekem egy csomó üzenetet még ma is, amit még meg sem nyitottam, mert nem nagyon tudnék rá válaszolni.


Azóta olyanokat tesz ki insta story-jába, hogy milyen szar érzés, amikor egy fiú esélyt ad egy lánynak és otthagyja.


De ez az, hogy nem adtam neki semmilyen esélyt, a taliba még belementem, de azt is csak azért, mert annyira akarta.


Azóta a "barátnői" szúrós szemmel néznek rám, amikor meglátnak engem a folyosón.


Mit tegyek hogy megértse? Nem vagyok nagyképű, és nem a külsőségre megyek rá a lányoknál, de benne tényleg nem fogott meg semmi.


17/f



2020. febr. 1. 21:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

szerintem hagyd

én a helyedben nem nagyon válaszolnék neki

valószínűleg még írni fog, mert ez az instás cirkusz nyilván neked szól és reakciót vár rá

ha nem kap akkor szerintem még írni fog

akkor leírhatod neki normálisan hogy köszi nem, hello

ha még így se érti

jöjjenek a haverok

küldd el a pics@ba

17/l

2020. febr. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Velem is volt egy hasonló eset 3 évvel ezelőtt, csak engem megcsokolt a lány és amikor elmondtam hogy én ezt nem akarom, mindenkinek szétkürtölte hogy mekkora egy paraszt vagyok, gusztustalan volt amit tett velem, nem is beszélek vele, de persze még mindig mindenki bunkónak hisz, örülök hogy jön az egyetem. Szerintem tegyél úgy mint én és kerüld el, ha kell tiltsd le, ne foglalkozz vele, az ilyen lányok úgyis minden hónapban megtalálják az "igazít".

Sok sikert 18/F

2020. febr. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is hagyd, ne írj neki vissza. Bármit is mondasz az csak olaj a tűzre most. Majd idővel lenyugszik.

20L

2020. febr. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
jaja az a legjobb ha átnézel rajta.Ne reagálj arra sem hogy létezik.Ha elkezdesz idegeskedni rajta még tovább fogja kombinálni a dolgokat.
2020. febr. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!