Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány akivel interneten...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akivel interneten ismerkedtem meg, merjek találkozni vele élőben?

Figyelt kérdés

Pár hete beszélgetünk, feljött hogy mi lenne ha találkoznánk mert közel lakunk egymáshoz, de én félek mert még soha nem találkoztam senkivel internetről. Mi lesz ha nem olyan mint hittem, ha neki nem tetszem? Azt se tudom hogy ez most randi vagy sem :/

Lány vagyok, ő is lány, nem volt még párkapcsolatom biszex vagyok,de nemtudom mennyire kéne először lánnyal ismerkednem,nem kéne inkább elöször fiúval ismerkednem?



2020. febr. 9. 09:24
 1/3 anonim ***** válasza:
92%
Nemfontos először fiúval, miért is kéne.(egy fiú)
2020. febr. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem találkoztok akkor nem tudod meg hogy milyen.

Szerintem lényegtelen hogy fiúval, vagy lánnyal lesz először kapcsolatod. De te tudod mit akarsz.

2020. febr. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Most lehet sokan nem fognak velem egyetérteni, de attól leírom, mit gondolok. Internetes beszélgetés utáni találkozót én nem nevezném randinak, tekintve, hogy igazából nem ismeritek egymást.

Ha szeretnétek, nyugodtan találkozzatok. Amiatt feleslegesen aggódsz, hogy mi van, ha nem tetszel neki. Lehet ő sem fog neked bejönni. Akkor nem kapcsolat lesz belőle, hanem egy barátság. :) És az is szuper dolog. :D

2020. febr. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!