Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tini párkapcsolatok » Randizás

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Hogy legyen tökéletes randi?

Találkozni fogok egy lánnyal, és a probléma ott kezdődik, hogy az amúgy elég nagy önbizalmam ilyenkor cserben hagy :D ilyenkor sokszor nem jut az eszembe téma, és tudom hogy ez gáz, ami miatt megjobban raparazok. Én nagyon szeretem ezt a lányt, és amit lehet megteszek érte, de ez a gátlás bennem van. Mit tanácsoltok? 16/f

Kérdések hasonló témákban: randi, beszélgetés, szerelem, félelem, para

febr. 13. 17:52  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

A kategóriát eltevesztettem :D

# 1/5Időpont febr. 13. 17:53 Privát üzenet
Írjál puskát! :)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont febr. 13. 17:54 Privát üzenet
Pirosbiga nevű felhasználó válasza:

Ne arra menj hogy tökéletes legyen, mert olyan nincs. Legyél természetes, érezzétek jól magatokat stb. Ne parázz rá

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont febr. 13. 18:54 Privát üzenet
Szent Ember nevű felhasználó válasza:

Ne a tökéletességre menj rá,hanem arra,hogy minél jobban érezzétek jól magatokat?

Miben gondolkozol? Nagyon nem mindegy.

Sétálás,étterem,cukrászda,pláza,mozi?

A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont febr. 13. 20:00 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Gondolkodtam a moziban, de ott ugye nem lehet sokat dumálni, vagyis lehet, de nem szép dolog, valószínű egy kajaldaba ülünk be. Na nem meki, kicsit színvonalasabb, olyan beülős hely:D

# 5/5Időpont febr. 13. 20:07 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Lányok! Összejönnétek olyan pasival, aki szerint soha nem történt meg a Holdra szállás és csak kamu az egész, de amúgy maga a pasi külsőre tökéletes?
Ti milyennek képzelitek a tökéletes randit?
18-22 éves lányok ha lenne egy tökéletes első találkozásotok egy sráccal és minden jó lenne és még meg is lepne titeket valami kis aprósággal amivel lenyűgözne benneteket akkor...
Lányok, nők! Milyen számotokra a tökéletes, ideális férfi? Minél részletesebb választ írtok, annál jobb.
Mit szólnátok ahhoz, ha valaki az első randi után azt mondaná nektek, hogy: "Edddig csak tökéletes nőkkel randiztam, de veled kivételt tette. "?
Számotokra hogy néz ki a tökéletes randi a Budai Várban?

Kérdések a Tini párkapcsolatok rovatbólKérdések a Randizás rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!