Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nők! Milyen számotokra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Milyen számotokra a tökéletes, ideális férfi? Minél részletesebb választ írtok, annál jobb.

Figyelt kérdés
Írjatok nyugodtan bármit, ami eszetekbe jut, én nem fogok hülyének nézni senkit, nem fogom lepontozni a válaszadókat

2018. dec. 6. 07:23
 1/10 anonim ***** válasza:
77%

Minél részletesebbet?


Azt hiszem ez a legrészletesebb leírása a tökéletes férfinek: [link]

2018. dec. 6. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
10%
Magas, jóképű, kigyúrt, gazdag, bunkó. Minden nőnek ilyen a tökéletes férfi.
2018. dec. 6. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
8%

Magas, szálkás, sármos, és átlagnál jobban kereső, kedves/korrekt/magabiztos(ezt sok buta a bunkó szoval fejezi ki)

Ilyen a tökéletes FÉRFI!

N26

2018. dec. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
34%
Szeressen feltételek nélkül és ne nehezitse meg az életem azzal, hogy patyolgatni kell mert olyan mint egy nebants virág. +1, hogy ne kezelje úgy mint egy cseléd vagy tulajdonkent
2018. dec. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
Minden ferfiből lehet tökéletes valaki számára. Számomra alapból tökéletes férfi nem létezik. Tökéletes attól lesz, hogy belé szeretek. Ez az a plusz amivel senki nem tud versenyezni. :)
2018. dec. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha romantikus, empatikus és közös megoldásokra hajlandó, akkor nekem már biztos megfelel hosszú távon.
2018. dec. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
21%

1&5 cm,75 kg,sportoljon rendszeresen,enyhen szalkas izomzat, Ne legyen rajta felesleg. 25 ev alatt, szereti,ha iranyitom, szeret eljarni vrlem helyekre,szereti a szexet, ne levyen okoskodo,max annyit beszeljen ,mint en. Hana divatos felfeleallo vagy rovid. Farmer cicanaci bejon.


N/36

2018. dec. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem a tökéletes férfi attól az, hkgy vannak hibái, de azokat bevallja, elfogadja... Őszinte, de nem bunkó. Lehet vele vitázni, és nem sértődik meg, ha igazam van. Hajlandó segíteni a házimunkában, és engedi, hogy támogassam a hivatásában. Rendelkezik általános műveltséggel. Képes szenvedélyesen és gyengéden is szexelni, figyel rám. Nem zár ki az életéből, meg tudjuk beszélni s gondjainkat sárdobálás nélkül. Beszél az érzelmeiről, és nem zavarja, ha én is beszélek a sajátjaimról. Van hobbija, vannak céljai, szeretne családot, ami mellett kitart. Nem nézi le az én hivatásomat. Fogékony az új dolgokra, de vannak határai. Lehet vele csendben lenni, úgy, hogy nem kínos és lehet vele szórakozni. Tudunk együtt új helyeket megismerni, túrázni, színházba, moziba járni...

Külsőre tulajdonképpen mindegy, bár a nagyon magas, izmos férfiak nem annyira játszanak. Legyen ápolt, ez fontos, de más nem.

2018. dec. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
88%

Humoros, okos, védelmező típus, kiáll az igazáért, magáért, a családjáért. Agilis, jó vitapartner, udvarias, segítőkész. Külsőre sötét haj, középmagas, apustest, szőrös, ápolt. Ez az ideálom.

A valóság ettől természetesen eltérhet.

2018. dec. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
64%

-Határozott, egészséges önbizalma és tervei vannak ( ezt nevezik itt az irigy férfiak bunkónak)

-Szereti a gyerekeket, házasságpárti, egy napon ő is szeretne családot alapítani

-Őszinte, szavahihető, meg tudok benne bízni bármilyen helyzetben

-Jól kommunikál, elmondja, ha gondja van és kompromisszumképes

-Nem hímsoviniszta,nincsenek radikális politikai nézetei

-Motivált a munkájában és fejlődni akar

-Van hobbija, nem akar 0-24-ben összeragadni velem (a hobbija lehetőleg valami olyan legyen, amihez hozzá tudok én is bökni)

-Szereti a szexet és gyakran igényli is

-Hűséges

-Diplomás, vagy egyetemista egy valóbam hasznos, reál szakon

-Külsőre: 175+ cm magas, sötét hajú, karakteres arcú (nem kell szépfiús pofi), ápolt, jóillatú, elegánsabban öltözködik. Alkatra nem igazán fontos, hogy sportos/vékony/husi, de szeressen azért kimozdulni.

2018. dec. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!