Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ha részegen egy fullos csajjal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha részegen egy fullos csajjal smaroltam úgy hogy en egy átlagosnak mondható srác vagyok lehetek jó a lanynal?

Figyelt kérdés
Mindketten ittunk, de nem durván voltunk részegek. Azt mondta a lány hogy jó volt akkor. Végig magabiztosan vezettem amúgy a csókot. Szerintetek írjak rá? Mindketten 16 evesek vagyunk

#csaj #csók #kapcsolat #smarolas szerelem
2020. febr. 17. 16:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%

Már bocs, de nem látszik meg a korod ☺️.

Amúgy, szerintem van nàla esèlyed, írj rá, beszéljetek, ne legyèl nyuszi! Ha meg mégsem szeret? Na bumm... De ha èlvezte a csókot, csak szeret...mégha részegen is törtènt

2020. febr. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hat igen, még idegen volt nekem a dolog így furcsa de amúgy mintha azota kicsereltek volna, mostmar sokkal bátrabban megyek oda lanyokhoz csak nala kicsit másabb :D
2020. febr. 17. 16:36
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyen önértékelési gondokkal küzdő csajok de ha engem kérdezel kamatypartnernél komolyabb dologra nem rendezkednék be. Az ilyeneknél mindig szoktak bajok lenni.
2020. febr. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert azerinted csak veled smárolt?
2020. febr. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Részegen pont mindegy volt neki, hogy ki az illető és aznap hanyadik, szóval ebből én nem következtetnék semmire és inkább keresnék mást...
2020. febr. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ismerem a lanyt, nem olyan a helyzet, hogy aznap "hanyadik", illetve tudom hogy este mással nem lehetett mert végig együtt voltunk.
2020. febr. 17. 18:17
 7/11 anonim ***** válasza:
76%
Hát ha ilyen könnyen adta magát akkor engedd el. Nagyon sokan azt hiszik hogy ismerik a barátnőjüket, közben meg más kezelgeti a háta mögött. A csajok jó színészek.
2020. febr. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen én azt mondom írj rá. De azért próbáld megismerni mielőtt többet akarnál tőle! beszélgess, találkozgass vele. Utána esetleg ha úgy gondoljátok lehet belőle valami komolyabb. És attól még , hogy te átlagosnak tartod magad. Meg biztos van olyan aki téged lát fullosnak! Szóval hajrá!
2020. febr. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Azt a csókot meg kellene fejelni egy dugással, legyél férfi!

Aztán kiderül lesz -e folytatása, ha ízlettél neki úgyse akad le rólad. 16 éves csajok még olyanok mint a kölyökkutyák, egy jutalomfalat utána világ végére is követ!

2020. febr. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Az utolsó válasz tetszett, amúgy valamelyik este úgyis találkozunk majd :D
2020. febr. 18. 10:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!