Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ha részegen egy fullos csajjal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha részegen egy fullos csajjal smaroltam úgy hogy en egy átlagosnak mondható srác vagyok lehetek jó a lanynal?

Figyelt kérdés
Mindketten ittunk, de nem durván voltunk részegek. Azt mondta a lány hogy jó volt akkor. Végig magabiztosan vezettem amúgy a csókot. Szerintetek írjak rá? Mindketten 16 evesek vagyunk

#csaj #csók #kapcsolat #smarolas szerelem
2020. febr. 17. 16:22
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

# 8


Ez kicsit bullshit...


Egy 16 éves csaj nem azért részegedik le egy buliban, hogy élettársat keressen, hanem azért, hogy szexeljen!

Vagy menőzésből, de akkor viszont nem megy bele dolgokba, mert csak annyit iszik amennyi elég ahhoz, hogy egy kicsit még rá tudjon játszani arra, hogy jajdesokativott...


Ha a csajszi akar valamit utána akkor úgyis megtalálja a módját, de ha csak annyit akart akkor azt is letagadja utána, hogy ott járt és te vele voltál.

Esteleg bizonytalankodhat a csaj, de valakire rábeszélni magad sosem szerencsés, mert könnyen csinálnak az ilyenekből utána papucsot... Szóval az olyanokat inkább hagyni kell amíg el nem határozza mit is akar.

2020. febr. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!