Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Egy 9. es lánynak nem egészség...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 9. es lánynak nem egészséges ha vannak 12. es fiú barátai?

Figyelt kérdés

A szüleim mindig azt mondják h ne akarjak a koromnal idősebb lenni, és hogy nem jó h "felnőttekkel" lógok. A suliban 9.es vagyok és a korombelieken kívül sok lám idősebb fiúval lógok együtt suli után. Iszogatunk, filmet nézünk... Stb.

Az írásról a szuleim nem tudnak, de csak hetente egyszer iszom elég keveset, eddig még csak egyszer itt le magam nagyon, de akkor is végül haza tudott kísérni a barátom aki csak 1 évvel idősebb.


Szerintetek mit tehetnék h elfogadják a barátaimat?



2020. febr. 22. 17:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Micsoda?!!!.... Bűntit kapsz ezérsz lányom!
2020. febr. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
Mikor 12.es voltam nekem is volt pár fiatalabb lány barátom. Kimondottan szerettek, mert vigyáztam rájuk, meg tényleg csak barátok, meg számíthattak rám. Szerintem ezzel nincs baj. De vannak azért fúrcsább csávók is, azokkal akkor se éri meg ha korodbeliek.
2020. febr. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem tudsz mit tenni. Én is fiúként jóval, akár 7 évvel fiatalabb lányokkal is barátkoztam. Nem tetszett nekik, de idővel belátták, hogy nincs ebben semmi rossz, amikor a legjobb barátom (13 volt amikor megismertem, én 19) megismerték.
2020. febr. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
57%
Egy 9.-es lány még azt az oldalt sem használhatja.
2020. febr. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Gyakorlatilag ugyanaz a korosztály.

Inkább az iszogatás a gond, nem az, hogy 2-3 évvel idősebbekkel is szóba állsz.

2020. febr. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem teljesen normális. :)

Gyakorlatilag a korosztály is egy, pár év különbség nem különbség.

Csak rossz lesz, ha ők esetleg elmennek jövőre továbbtanulni s te itt maradsz egyedül :( <3

2020. febr. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Megnyugtattatok! 😊
2020. febr. 24. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!