Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Egészséges ez a kapcsolat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egészséges ez a kapcsolat vagy csak én érzem romlottnak?

Figyelt kérdés
Egy éve járunk a barátommal mind a ketten 19évesek vagyunk,egyetemisták. Én folyton támogatom mindemben lelkileg sokszor órákig beszélek,lelkizek vele ha rossz passzban van és teljesen átérzem lelkileg mi van vele. Ha elkezdek neki mesélni a bajaimról gyakran csak 1-2szóban válaszol az egészre. Most egy kicsit rosszabb passzban vagyok és nagyon jól esne ha támogatna lelkileg valaki de tudom hogy nem számíthatok erre,mert ha elkezdem mondani mi bajom van ő akkor is rá fog kontrázni.
2018. nov. 28. 21:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Pont az egyik legfontosabb dolog hiányzik a kapcsolatotokból... Mondd el neki, hogy ez neked mennyire rossz, ha nem érdekli, felháborodik, vagy sajnáltatja magát, esetleg téged hibáztat, akkor tudod mi a teendő...
2018. nov. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Beszeld meg vele,ha nem valtozik szakits.
2018. nov. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Na, ezért nem szabad értetlenül kapcsolatba kezdeni. A párod nagyon éretlen egy kapcsolathoz. Meg kell értenie, hogy egy kapcsolat nem csak abból áll, hogy bulizunk, nevetünk és szexelünk együtt. Mondd meg neki, hogy ez neked így gáz, ha nem változik semmi, akkor szakitanod kell vele.
2018. nov. 30. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!