Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ebben a helyzetben...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ebben a helyzetben mikor nem ajánlott a találkozás előtérbe kerül nálatok a netes ismerkedés?

Figyelt kérdés

2020. márc. 18. 20:33
 1/9 anonim ***** válasza:
27%

Neharagudj

Lehet hogy az én értelmező készségemmel van probléma de nem értem mi a halált akartál írni

2020. márc. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Olvass többet és ne csak a facebookot
2020. márc. 18. 20:53
 3/9 anonim ***** válasza:
81%

Egy sablon tömeg név, és még agresszívan is lépsz fel #1 - gyel. Gratulálok.


Lányok, ebben a helyzetben mikor nem ajánlott a találkozás előtérbe kerül nálatok a netes ismerkedés?


helyett


Lányok. Ebben a helyzetben, mikor nem ajánlott a találkozás, előtérbe kerül nálatok a netes ismerkedés?


Nem gondolom hogy sokat olvashatsz, ha egy egyszerű magyar mondatot nem tudsz tagolni.

2020. márc. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
Illetve nem a Facebookot szokták olvasni, hanem Facebookon szoktak olvasni...
2020. márc. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem inkább ezt akarta írni:

Lányok, ebben a helyzetben mikor nem ajánlott a találkozás? Előtérbe kerül nálatok a netes ismerkedés?


De várom a további tippeket.

Mindenesetre igen nehéz helyzetben lehet a kolléga az online számonkérésnél.

2020. márc. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%

Kedves kérdező!

Nehogymár az én hibám legyen, hogy két mondatot nem tudsz rendesen leírni úgy, hogy azt más is megértse.

Gondolom nálad nem alapvető, hogy ha már felteszel egy kérdést, akkor azt veszőkkel elválasztva és a megfelelő írásjelek kitételével tedd meg.

Arról pedig, hogy én mennyit és mit olvasok szívesen beszámolok neked egy kis referátum formájában, de félek, lenne köztünk egy kis kommunikációs szakadék, ha érted hogy értem! :)

Az igen intelligens kérdéseidre, mert ugye akkor több is volt, válaszolva, veled én semmilyen formátumban nem találkoznék és ismerkednék teljesen mindegy, hogy interneten vagy személyesen történik

Aki ennyire arrogáns, bunkó, és ítélkező az ne itt tegyen fel kérdéseket, hanem inkább menjen el egy illemtan órára utána meg látogasson el egy magyar tanárhoz. Vagy egyszerre mindkettőt, bár gondolom nehéz lenne odafigyelni több dologra ha egyszerre történik, szóval maradj egynél

Legközelebb ha kérdést teszel fel, tiszteld meg annyira azokat akiktől várod a választ, hogy érthetően írod ki!

2020. márc. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szóval arra vagy kíváncsi, hogy a járvány miatt vajon több lány társkeresőzik-e, mint előtte?

Olyan régóta még nem tart szerintem, hogy nagy hatással legyen az online ismerkedésre, de ha elhúzódik, esélyes lesz, hogy többen fognak netes felületen próbálkozni:)

2020. márc. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy mire jó ez a kukacoskodás. Oké, nem a legjobb módon tette fel a kérdést, de attól még érthető. Arra gondolta kérdező, hogy mivel most nem ajánlott a találkozás, ezért a lányok ismerkednek-e a neten (avagy intenzívebben, mint eddig).


Nem kellene önmagunkat lejáratni azzal, hogy arcoskodunk feleslegesen és saját magunk valljuk be, hogy egy kicsit nehezebb szövegnél már nuku a szövegértésünk.

2020. márc. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

nyolcas!

pont ez a probléma

hogy egy itteni kérdés mi az hogy nehéz? Ha

Tolsztoj Anna Kareninája típúsú szöveget ír oké megértem, hogy nem képes leírni érthetően, de három mondatot nem volt képes normálisan "idehányni"

itt igazából nem azzal van a probléma, hogy nem rakta ki az írásjeleket, hanem azzal, hogy utána még nekem támad, és egy teljesen téves következtetést von le egy mondatból, ami egyébként nem rosszindulatból született

az, hogy valaki (fogalmazzunk úgy, hogy) trehány az írását illetően rendben, de attól még nem kell vérbeli taplónak lennie mellé

ez nem arcoskodás, pusztán a véleményemet osztottam meg

neked ez nem tetszik, rendben

nem kell velem egyet sem értened, de attól még így gondolom

2020. márc. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!