Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Kérdés? Nem rég bejelőltem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérdés? Nem rég bejelőltem hát egy kb 6 5 csajt és elovasta és erre ő aha ez most mi? Szebb lányokal olyan jót szktam beszélgetni volt h meg a csaj mondta h találkozuk!

Figyelt kérdés

#Vvbb
2020. márc. 23. 23:08
 1/6 anonim ***** válasza:
97%
Esetleg magyarul megtanulhattál volna, mert ez, ahogy írsz, egy amőba szintje... 😂
2020. márc. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

üzenet: "Haj tudod mit rohadj meg te cigány!!!!"

Kedves kérdező, a stílus maga az ember. Ja, tiltottalak, ne erőlködj, nethuszár! 😂😂😂

2020. márc. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De figyelj mar ember te szóltal be én csak visza szóltam egy egy
2020. márc. 23. 23:35
 4/6 anonim ***** válasza:
3%

Tudom ismerem az érzést, de hogyhogy ilyen sok nő tetszik neked? nekem kb 10

Amúgy keféld meg az összeset és tudod az a legjobb, ha egy csaj nem beszél sokat.

Ne legyél nyúl gyerek, ha valamelyikkel találkozol azonnal megcsókolod és hazaviszed.

A lányok utána soha nem fognak elhagyni.

2020. márc. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A fordító sem tudott megbírkozni ezzel az okádékkal, amit idehánytál. Bejelöltél 6-5 csajt vagy 65 csajt vagy mi a f@#z van?! Aztàn ezeknek a száma hogyan redukálódott le egyre?

Hagyd el ezt a fogyatékoskodást szerintem, mert nagyon gáz. Priváttal meg ne is próbálkozz nálam, mert attól nem leszel nagy ember, hogy keménykedsz itt névtelenül, kitudja honnan. Szóval, ha nem akarsz közröhej lenni, akkor hagyd el.

2020. márc. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
#5 Egyetértek, nálam tegnap bepróbálkozott, nem is válaszoltam neki, nem kell, hogy a primitív haverjai más neveken is írogassanak. Egyszerűen gáz és kész. És kedves kérdező, én beszóltam, mert annyira egybites agyra vall, az írásod, hogy nagyon gáznak tartom, hogy ilyen csírák termelik majd ki (?) a nyugdíjamat. Erre te minősíthetetlen hangnemű privátot küldtél, amiből a primitívségeden kívül az jön le, hogy teljességgel felfoghatatlan számodra, hogy mi is a baj veled. Na, látod, EZ a legnagyobb gáz. Szóval jobb, ha csendben maradsz.
2020. márc. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!