Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Van e oyan lány aki, randizna...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van e oyan lány aki, randizna is, és nem csak chatelni akar, mert mirre oda kerűlne a sor lelépnek, mert éretlenek?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 7. 06:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Attol függ szimpi vagy-e

Lehet azért lépnek le, mert már nem vagy nekik szimpi vagy csak nem vesznek komolyan

2020. ápr. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Vagy lehet most nem a talizáson lenne a hangsúly ebben az állapotban főleg idegenekkel🤔

Egyébként van valami abban amit az első írt.

2020. ápr. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
24%

Szia tesó

Én is ebben a helyzetben vagyok, te mit írsz a lányoknak és hogy csinálod ezeket a dolgokat?

2020. ápr. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én pl.,de ha látom hogy ebből nem lesz semmi.Nem fogom se az ő,se az én időmet vesztegetni.Annak oka van,ha valaki csak írogat vagy le lép.Az is lehet,hogy jobban jársz azzal,ha valóságba ismerkedsz.
2020. ápr. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

#4

Király vagy tesó

2020. ápr. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!