Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ajak-és szájpadhasadékost...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ajak-és szájpadhasadékost milyenc csókolni?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Ajak-és szájpadhasadékos vagyok, ami (aki nem tudná, annak nyúlszáj) annyit tesz, hogy az orrom alatt van két heg, és a szám izmai kicsit eltolódtak, így fura ha csücsörítek vagy ilyesmi, és a felső ajkam sokkal "vékonyabb", furább és hasonlók. Van egy lány, aki már a barátnőm, csak a karantén és hasonló dolgok miatt nem nagyon tudtunk találkozni. mikor találkozunk, az első tökéletes alkalommal meg szeretném csókolni. Azt szeretném kérdezni, hogy nektek lányoknak, vagy fiúknak akik hasonló betegségben szenvednek, milyen csókolni? Lányok: rosszabb egy átlagos ajaknél? Fiúk: a lányok mondtak valaha valamit hogy milyen? tökéletesre szeretném, mert ez neki és nekem is az "első csók" lenne. sajnálom ha kicsit összeszedetlen lett.

#betegség #csók #szerelem #ajak és szákjpadhasadék
2020. ápr. 24. 16:58
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Ezt nem tudom elkèpzelni se mert nem voltam soha csòkhelyzetbe , bocsi.
2020. ápr. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 kamugyrosz ***** válasza:
95%

Nem hiszem hogy sokba különbözne amúgy

ha jól csókolsz akkor tökmindegy nem? Xd

2020. ápr. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!