Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, ti mit vártok első...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti mit vártok első randin? Mire figyeltek?

Figyelt kérdés

Az érdekelne, hogy egy lánytól mit vártok el első randin, mi az amit különösen fonotosnak tartotok?

Bármi lehet, ami eszetekbe jut, a saját véleményetek érdekel:)



2020. máj. 12. 15:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Számomra az első randin az a fontos, hogy a lány önmagát adja.

Úgy vagyok vele, ha úgy viselkedik, ahogy általában szokott, abból már sokmindent le lehet vonni következtetésként. Pl természet, másokhoz való hozzáállás, gondolkodásmód.


Szerintem nem kell első randin nagy dolgokra gondolni, lényeg hogy önmagát adja az ember és érezze jól magát azzal az emberrel, akivel éppen randin van.

2020. máj. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Annál több elvárásom nekem sincs, mint amit az első válaszoló írt.
2020. máj. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Ez szuper. Én is így gondolom nőként. Önmagát kell adnia az embernek, akkor minden kiderül. Bejön e ez a stílus vagy sem. Nem szabad nagyon ráfeszülni a dolgokra szerintem. :)
2020. máj. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!