Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lehetséges, hogy ezért nem ír...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy ezért nem ír vissza néha?

Figyelt kérdés

Ismerkedem egy lánnyal, látszólag többet szeretne, mint barátságot, sokszor megölel, megpuszil, néha megfogja a kezemet séta közben. Nemrégiben elkezdte, hogy ha írok neki valamit Facebookon, akkor sokszor nem válaszol rá, néha csak napokkal később. És mikor ezt szóvá tettem neki, mondta, és kiemelte, hogy barátságban elég ennyi beszélgetés is.

Szerintetek azért csinálhatja ezt, mert többet szeretne és így szeretné elérni? 19 évesek vagyunk mindketten.



2020. máj. 13. 20:55
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
26 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Franc se tudja.
2020. máj. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez elég fura...Az mondjuk, hogy nem/későn válaszol rá, semmit nem jelent, lehet elfoglalt, attól még hogy koronavírus van.


"És mikor ezt szóvá tettem neki,"

Lehet, nem kellett volna, ha valóban elfoglalt valaki, ez csak plussz stresszt okoz neki.


Én a helyedben egy darabig hanyagolnám...várd meg, keres-e magától. Ha nem, akkor hagyd inkább, kivéve persze ha neked jó így barátokként.

2020. máj. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
37%

Haat szerintem eleg neki a baratsag..😅

Lanykent mondom, neha tenyleg tudunk ugy csinalni, mintha tobbet szeretnenk. Pedig nem. Egyszeruen szeretunk olelgetni/puszilgatni.

Lehet h rajott h ugy gondolod, tobbet szeretne baratsagnal es most probal neked jelezni.

Legalabbis (sajnos) en ezt mar ateltem 😅.

2020. máj. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Azért nem értem, mert már több módon is próbált jelezni felém, hogy többet szeretne, de elég hosszú most inkább nem részletezném őket, de az tény, hogy elég fura módokon próbálta eddig is.
2020. máj. 13. 21:59
 5/9 anonim ***** válasza:
87%

"Lanykent mondom, neha tenyleg tudunk ugy csinalni, mintha tobbet szeretnenk. Pedig nem. Egyszeruen szeretunk olelgetni/puszilgatni."


Hát ezt elég bunkó dolognak tartom...

2020. máj. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#5 tudom es sajnos mar tobbszor volt belole bajom, ezert probalom magamat visszafogni. Bar ez csak az en velemenyem, szerintem nem vagyok egyedul. Ahogy a lany barataimat is "szeretgetem" ugy a fiukat is. Sokan felreertik (vagyis inkabb en vagyok konnyen felreertheto) de szerencsemre van, aki nem.
2020. máj. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
60%

Más is szúrja + betett barátzónába "tarcsiba"


Sajnálom.

2020. máj. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Uhh tiniként akár minden fiú barátom hihette, hogy többet akarok tőlük. Állandóan puszizkodtunk, ölelkeztünk.

"a barátságba elég ennyi beszélgetés is" ebből pont az jön le, mintha jelezne, hogy nem akar többet.

2020. máj. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ha kiemelte, hogy barátok vagytok akkor nem akar többet. Ha egy lánynak bejön egy fiú akkor válaszol neki és nem így viselkedik. Bocsi, hogy el kell szomorítsalak.
2020. máj. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!