Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Mi tetszik nektek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi tetszik nektek egy fiúban?

Figyelt kérdés

Hogyan viselkedik (interneten és előben egyaránt) hogy néz ki. Az olyanok kiméljenek akik egyből a kocka hasat írják;)

Valamint mennyire számít a kinézet?



2020. máj. 22. 16:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%

Számít a kinézet, de mindenkinek más jön be. Nem azt mondom hogy 10/10es srácok jönnek be csak, de ha valaki nem fog meg a kinézetével, akkor nem kezdek el vele ismerkedni.


Viselkedése legyen tisztelettudó, legyek neki fontos, érdeklődjön, ne káromkodjon, ne legyen függősége.


Külsőre a sötét haj+sötét szem, fehér bőr jön be, fontos hogy nálam magasabb legyen (175cm vagyok, szóval legyen legalább 183-185). A nem túl vékony, nem túl izmos kicsit macis srácokat imádom, nem tetszik a kockahas.


(Egyébként nem tudom miért baj az, ha valakinek a kockahas jön be)

2020. máj. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

A kinézet nekem soha nem volt olyan fontos, nyilván elsősorban arra figyelek fel, de higyha utána tök átlagos egy személy, akkor nem lesz nagyon több benne.

Ami meg szokott fogni, az akármilyen különlegesség, és a humor. Nem szeretem hogyha valaki annyira nagyon komolyan veszi magát, másrészt azt sem annyira mikor mindnet félre tesz és csak folyik össze-vissza, azt sem tudja mit akar csinálni magával.

2020. máj. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Kinézetre a minél sötétebb tónusúak jönnek be, bár nem ez alapján tetszenek meg (legalábbis eddig nem😅)

Nekem nagyon fontos a helyesítás, helyes beszéd (pl. tudja jól használni az ikes igéket), legyenek elvei, legyen humora és lehessen vele mély témákról is beszélni, de nézze el nekem a gyerekes pillanataimat😅. Nem kell, hogy szetesse azt a zenestílust, amit szeretek, de ha hallgatom, ne fogja be a fülét és ne rohanjon ki a szobából, illetve ne zavarja, hogy kizárólag feketében járok :)

2020. máj. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem,mikor valakibe van valami különleges.Például szeplős,anyajegye van az arcán valahogy a piercing is bejön.Hajra vagy nagyon sötét vagy ilyen karamell szín,esetlegesen színes festett.Szemszín az mindegy,mindegyiket szépnek találom a maga módján.Valahogy a gödröcskék nagyon bejönnek.Én a kicsit vékonyabbakat kedvelem,olyan 170cm körül.Igazából,ha sikerült valahogy megfogni,akkor nem érdekel,ha nem ilyen külsőleg.Belsőleg pedig:Legyen kedves és udvarias,de ne túl udvarias.(Arra gondolok,hogy ha kinyitom az ajtót kimegy és megköszöni.Nem pedig azt mondja,hogy én menjek.)Figyeljen rám,ez nálam nagyon fontos.Legalább egy közös dolog legyen bennünk egy hobbi vagy ilyesmi.Legyen állatszerető,én macskás vagyok inkább úgyhogy az is bónusz,ha ő is az.Meg jó lenne,ha érzelmesebb lenne,mivel én is az vagyok.Plusz legyen bújós,vagy viselje el,hogy én az vagyok.
2020. máj. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem annyira számít a kinézet, de jobban tetszenek a kissé macisabb srácok vagy akik néha edzegetnek, (de nem durván kigyúrtak), ugyanakkor például egy aranyos tekintet sokszor jobban megfog. Legyen magasabb nálam picivel, (ami nem nehéz, tekintve, hogy 161cm vagyok). Legyen figyelmes, de ne érezzem fojtogatónak, mert időnként szükségem van az egyedüllétre is. Ugyanúgy lehessen vele szórakozni, mint lustulni. Legyen humora, ugrassuk egymást, de bármiről tudjunk beszélgetni, ne érezzünk semmit se kínosnak. Legyenek bennünk közös dolgok (például zenei ízlés), de különbözzünk is.
2020. máj. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Olvastam az egyes kérdést, pár mondatig minden f*xa stb stb, nézem "ne káromkodjon, ne legyen függősége" lehúzták a nevemet a listáról xD
2020. máj. 23. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Nem véletlen van ez a szólás, hogy a külső megfog a belső megtart.

Először mindenki a külsőre figyel fel, de a belső az ami mindig is a legfontosabb lesz. Hiába néz ki valaki egy "álomnak" ha nem értesz szót vele, nincs bennetek közös pont,érdeklődési kör. Valahogy érzi azt az ember egy beszélgetés vagy több után, hogy most az jó e vagy sem.

Mit vált ki belőled. Pl. hogy nem feszélyezed magadat mellette, hanem gördülékenyen csevegtek, jól érzitek magatokat egymás mellett. Ezt érezni lehet.

Nekem egyébként ami a fontos, hogy lehessen vele több témáról elbeszélgetni. Ne az legyen első randin hogy már "húzna a bokor mögé" már bocsánat :D.. Na de persze itt jön az, hogy ki mire vágyik az első randin.. :) komoly kapcsolatra vagy egyből csapjunk a lecsóba dologra. Mondjuk ezt tisztázni kell, nehogy félre értés legyen.

2020. máj. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 70lia ***** válasza:

Persze számít a külső is de inkább a belső fog meg engem.

A lényeg hogy kedves legyen tudjuk megbeszélni a dolgokat, ha más is az érdeklődési köre. Szeretem, ha megtud röhögtetni a srác, de legyen komoly is ha úgy adódik a helyzet. Nem szeretek elvárni dolgokat,de a hűség az számomra egy alap.

2020. máj. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nincs egy ideálom és érdekes módon egyetlen közös tulajdonságot figyeltem meg az összes fiúban, aki valaha tetszett, ez pedig az, hogy mindannyian nagyon kedvesek és barátságosak voltak. Szóval ez az alap nálam azt hiszem, hogy egy srácnak legyen egy a többi közül kitűnően kellemes személyisége, tudjátok, azok az emberek, akiknek mindig van a másikhoz egy jó szava, szeretnek segíteni, mindenkihez nyitottan állnak. És ezenfelül persze mindegyiküknek megvolt a maga rossz és jó tulajdonsága, mindegyiket másért szerettem.

Most úgy érzem, találtam egy srácot, akit mindenestül szeretek és nem is fognak ezek az érzések egyhamar elmúlni. Számomra külsőre is baromira vonzó. Puha barna haja és gyönyörű kék szeme van, magas és az alakja számomra tökéletes, saját testsúlyos edzéseket naponta végez, ami látszik is (de egyébként sokszor tetszett macis srác is, ez most csak így jött ki és egyáltalán nincs ellenemre). Az arckialakítása egy kicsit furcsa lehet másoknak, de nekem nem számít, így is helyesnek látom. És akkor a belseje az, amiért igazán szeretem.

Nagyon okos, egy picit még attól is félek, hogy egy idő után majd már butának érzem magam mellette. Vicces, és ami a legjobb, hogy hasonló a humorunk (szóval kicsit ilyen betegebb, elvontabb offenzívebb fajta). Segítőkész, kedves és udvarias. Rengeteg minden érdekli, ebből kifolyólag végtelen a beszédtémák száma. Nagyon önzetlen, maga elé helyezi mások érdekeit. Ez félig rossz tulajdonság, de számomra az is vonzó benne, hogy nagyon aggódós (a rossz részét arra értem, hogy ezt túlzásba is viszi néha). És persze vannak árnyoldalai is, de tudom azokat is szeretni. Igazán akkor értékes egy párkapcsolat, ha azután is szereted a másik félt, miután mindent láttál belőle.


Szóval annyit tudnék mondani, a legtöbb lányoknak számít a kinézet, de ha egy fiú már annyit megtesz, hogy a legtöbbet kihozza abból, amit kapott, már bőven elég. Akármilyen közhelyes, az egyetlen, ami igazán számít, az egy jó személyiség, Az ilyen fiúkkal tervezünk hosszútávra.

2020. máj. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én inkább a magas fiúkat preferálom. Én vagyok kb 167-8 cm.

Elegáns megjelenésért oda vagyok.

A vékony pasik nekem nem jönnek be. Persze nem azt mondom, hogy legyen full izmos.

Viselkedésre legyen dominináns. Ne legyen nyámnyila, akit megeszek reggelire.

De olykor legyen bújós.

A kinézet véleményem szerint mindenkinek számit legalább egy kicsit.

Hisz hiába mondják például a pasik, hogy csak a belső számít.

Ha nekem a kinézetem nem tetszik neki, akkor az utcán alapvetően nem fog leszólítani, akármennyire is lehet jó a belsőm, ezt ő nem tudja. De ez csak az én nézőpontom természetesen.

L

2020. jún. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!