Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon megtetszett egy olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon megtetszett egy olyan lány, akinél egyáltalán nincs esélyem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki nagyon tetszik, egyfolytában csak rá gondolok. De mivel ő 4 évvel idősebb tőlem, ezért 100% hogy esélyem sincs nála (mert ugye a lányok náluk fiatalabb fiúval nem így nem foglalkoznak). Egyszer ugyan írtam neki, válaszolt is, kicsit chat-eltünk. Ennyi után elvileg még kéne beleszeretni senkibe, de nekem mégis sikerült. De mivel ez így lehetetlen, szeretném őt elfelejteni, vagy valami hasonló, de nem megy. Emiatt sokszor rosszul érzem magam, hogy miért pont ő tetszik nekem, és miért nincs esélyem.

De a lényeg, hogy ez ellen mit tegyek? Hogyan tudom őt kiverni a fejemből?


2019. nov. 3. 14:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem mindenki a tankönyvek alapján lesz szerelmes! Ne higgy ezeknek, van akinél nem számít a korkülönbség!
2019. nov. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
4 év még nem is olyan sok. Ha már beszélgettek is, legalább próbálj meg közelebb kerülni hozzá. Veszíteni nem vesztesz semmit.
2019. nov. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha megmutatod neki hogy te nem olyan ostoba hülyegyerek vagy hanem elég érett vagy hozzá akkor még lehet esélyed
2019. nov. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat és a bíztatást!

Nem számítottam arra hogy ilyen pozitív válaszokat kapok.

2019. nov. 3. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!