Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek van még esélyem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van még esélyem vagy mit csináljak?

Figyelt kérdés
Sziasztok, az a lényeg hogy van egy 9.kes lány és nagyon tetszik. A sztori annyi hogy olyan április vége fele elkezdett figyelgetni engem, mindig nézett, lépcsőn ha mentünk ,,véletlen" hozzámért, büfébe leöntött forrócsokival stb, és hát ugye mindig nézett de én meg elb.lfaszkodtam és exemmel törődtem. Akkor még helyre akartam hozni és nem törődtem ezzel a lánnyal. Azonban kb 3 hete elkezdett nekem is ő bejönni, szeretnék vele összejönni viszont nemtudom mihez kezdjek. Nem vagyok szerencsétlen gyerek, átlagos magasságú izmosabb test (kondizok) jó dumával és mindig könnyen ment a csajozás mert valami bókos-önfényezős dumával levettem őket, nála viszont semmi ilyet nem tudok kitalálni és eszembe se jut semmi, annyira feszült vagyok vagyis voltam körülötte. Szerintem most úgy igazán szerelmesedek. Mesze lakik tőlem (kb 2 óra) ami nem baj, csak emiatt nincs közvetlen kapcsolat (suli sincs már ugye). Facen irjak neki vagy ti mit tennétek? Segítségek kérek, nem leoltást, elb.sztam oké, most helyre szeretném hozni és összejönni vele :

#szerelem #párkapcsolat #csajozás #tetszikalány #összejönnék vele
2019. jún. 16. 14:58
 1/4 SirP99 válasza:
Hello! Tényleg elrontottad, viszont ez tényleg a szerelem jele. Az a lényeg, hogy hajts rá. Szerintem nyugodtan írj rá. :). Sok sikert!
2019. jún. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Leöntött forró csokival, nagyon romcsi 😅 biztos vagy a dolgodban, mármint hogy tényleg bejössz neki?

Ha igen, írj rá, bizonyára ő is várja már, csak nem akar vagy mer lépni.

2019. jún. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Fixen biztos vagyok mert nem nézett, konkrétan bámult volna mindig mikor meglátott, ráadásul lehetetlen helyzetekbe (pl mikor sietek tesi öltözőbe nem igazán foglalkoztam azzal h h ány jó csajt látok meg közbe, stb.) szal ztem ja. De ha nem is majd magamba bolondítom :) A lényeg h vele akarok lenni de most igencsak nehéz a helyzet
2019. jún. 16. 16:25
 4/4 anonim válasza:
Én csak azt tudom mondani hogy írj rá! Én speciel (és nem vagyok vele egyedul) sokszor varom hogy ram irjon az a bizonyos "ő"
2019. jún. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!