Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Kapcsolati "red flag"-ek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolati "red flag"-ek?

Figyelt kérdés
Minden benne van a kérdésben.

2020. jún. 19. 17:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
28%
Az mi?
2020. jún. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Thispain ***** válasza:
92%
Kapcsolati piros zászlók. A Forma 1-ben a piros zászló a futam leintését jelenti(a futamot ezután bizonyos ideig még újra lehet indítani). Nagy valószínűséggel a kérdező a hasonló szituációkra gondol.
2020. jún. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
60%
Túlzott féltékenység, agresszivitás, erős kötődés az anyjához, birtoklási vágy, ultrakonzervatív nézetek (pl nőnek konyhában a helye stb) mindig intő jel.
2020. jún. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
96%

Egyértelműen erőszak. Ha a barátom szándékosan megütne, ellökne vagy hasonló dolgok, biztos szakítanék.

Talán meg a megcsalás de az nem olyan súlyos szamomra mit az erőszakosság.

2020. jún. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Az érdekes mondjuk, hogy a megcsalás nálad nem legalább olyan nagy dolog, mint az erőszak. Szerintem mind a kettő patkány dolog.
2020. jún. 19. 17:44
 6/12 A kérdező kommentje:
(ugyan olyan szinten)
2020. jún. 19. 17:45
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki mas. Szerintem is patkany dolog a megcsalás is, de nalam az agresszió mindig vezetett ilyen téren.
2020. jún. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
51%

- túlságosan rám akaszkodás

- random kifakadások

- mások gyakori szidása (főleg ha ok nélkül)

- önsajnáltatás

- a szavai ütik a tetteit

- korhoz nem illő gyerekes viselkedés (pl. 20 évesen mintha 12 lenne)

- az ex, exek említése

- birtokló, fojtogató

- "love bombing", amikor alig ismerjük egymást, de már telebombáz ezer üzenettel és nem hagy békén

- öngyilkos hajlamok, áldozati póz

- mások folyamatos hibáztatása, önkritika hiánya

- ha a "nemet" nem tudja elfogadni, legyen szó csak arról, hogy másnap tudunk-e találkozni

- bűntudat keltése a másikban, manipuláció használata

- féltékenykedés, hisztizés, nyávogás, agresszió, értelmetlen veszekedések a semmiről


Hirtelen ezek ugrottak be, de általában több apróság szokott lenni, ami elkezd gyanús lenni az embernek.

2020. jún. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, nem olyan rég szakítottunk exemmel, aztán jelenleg eléggé magamat kezdtem el okolni a dolgok miatt (meg is csalt). Mikor itt volt nálunk pár héten keresztül, nem mehettem ki úgy wc-re, hogy ne öleljem meg, ha nem tettem megharagudott, higy nem kell nekem stb... Számomra felfoghatatlan dolgokon haragudott meg, pl azt mondtam neki, hogy "miket hordasz össze?" (Erre azt mondta, nem bolond ő, hogy ilyeneket mondjak, gondolkozzak el) meg ha leegositáztam, na azért egy hónapig is haragudott. Az elején az exét sokat emlegette, mindent rá hárított. Sokszor elkezdett sírni amiatt (teljesen random), hogy nem szeretne engem elveszíteni. Viselkedésileg sokszor viselkedett úgy, mint egy 10 éves, még elég komoly helyzetekben is.

Mikor valami csávó ismerősei hívogatták ide-oda (voltak vagy 5-en csak csávók) akkor mondtam neki, hogy nem örülnék, ha egyedül lenne lány mert én bennem fordított esetben meg sem fordult volna, hogy menjek. Volt pár ilyen sztori...

2020. jún. 19. 19:37
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
LoL kérdező... engem nem zavarna egy ilyen barátnő, a helyére tenném logikával meg a megnyerő stílusommal.. de komolyan ez azért durva.
2020. jún. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!