Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Kapcsolati "red flag"-ek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolati "red flag"-ek?

Figyelt kérdés
Minden benne van a kérdésben.

2020. jún. 19. 17:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
43%
#9 Hasonló barátnőm volt, kiderült róla hogy borderline személyiségzavaros. Nem azt mondom hogy itt is ez a helyzet, főleg hogy nem vagyunk szakemberek, de hogy nem 100-asan viselkedett és könnyen lehet hogy komolyabb bajai voltak fejben, azt már bátrabban mondhatjuk.
2020. jún. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
0%

8-as kommentelőnek a válaszára reagálok ebben.

Az exek említése témától függ szerintem. A szép emlékeket én sem akarnám hallani a páromtól, de ha egyszer-egyszer, nem túl gyakran megemlít valamit róla, az nem zavar.

A féltékenykedés pedig tényleg zavaró tud lenni. Az előző kapcsolatomban megcsaltak és utána én is ilyen lettem. Most egy egészséges kapcsolatban élek és én is tudom, hogy nincs okom az aggodalomra, de annyira belém égett az a fájdalom, amit a volt barátom okozott, hogy apróságok miatt is féltékeny leszek. Mondtam a páromnak, hogy már dolgozom rajta, mert nem szeretném ezzel ellökni. Szerencsére ő nem is érezte nagy problémának, csak megmondta, hogy "ez egy felesleges érzés" és nevetett. Szóval én úgy gondolom, hogy a féltékenykedés nem feltétlenül red flag - lehet, csak egy sérülés utáni fázis, amiből segítség nélkül nem tud kilépni az adott személy. Amúgy más vörös zászlók:

- Nem bókol

- Nem mutat be otthon

- Nem mutat be a barátainak

- Nem meri megmutatni a telefonját

(Itt nem arra gondolok, hogy elkéred és ő nem adja oda, hanem soha nem használhatod, ő meg nem is használja előtted)

- Lefordítja/lenémítja a telefonját, ha veled van

2020. jún. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!