Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Baj, ha párkeresés közben...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, ha párkeresés közben egyszerre két személlyel ismerkedem?

Figyelt kérdés
Elkezdtem online ismerkedni, és egy ideje az egyikőjükkel két hete beszélek, viszont ma instán egy ilyen társkereső oldal jellegű helyen megláttam egy másik személy bemutatkozását és ráírtam, mivel nagyon szimpatikus. Szóval most technikailag két személlyel próbálkozok "úgy" ismerkedni. Ez gáz?

2020. júl. 8. 21:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

hát ha te annak érzed, akkor ne csináld,

amúgy meg ne a társadalmi vélemény határozzon meg téged, meg a cselekedeteidet

ha az egyikkel komolyabbra fordul, tedd friendzone ba a másikat, az a lényeg...

2020. júl. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
38%
Dehogy, több vasat kell a tűzbe tartani ebben a szemét világban!
2020. júl. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy bajnak érzem-e... Igazából egyikőjükkel semmi komoly, egyenlőre csak barátkozunk, a másikra meg csak éppen ráírtam. Amelyikőjüket régebb óta ismertem, vele sem találkoztam még.
2020. júl. 8. 21:47
 4/11 anonim ***** válasza:
89%

Nincs ezzel semmi gond, nem kell lelkizni, egyik majd csak összejön.

Ha meg mind a kettő akkor válaszd a jobbat!!

2020. júl. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Én megmondom őszíntén, hogy akármennyire is le fogják pontozni a véleményem, szerintem az se baj, ha 2 csajjal randizol egyszerre. Nade nem úgy, hogy elmész egyikkel csókolóztok, vagy lefekszetek, majd a másikkal is, majd újra az elsővel, újra a másodikkal stb.

A randinak az is a lényege, hogy megismert a másikat, és ha 2 lánnyal ismerkedsz egyszerre (szerintem az se baj, valahogy meg kell tudni ki illik hozzád) akkor mind a 2 lányt meg kell ismerned személyesen is.

Szóval a véleményem szerint nem baj. De ha az egyikkel komolyabbra fordulnak a dolgok, akkor hagyd a másikat. Ez így fair.

2020. júl. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Igazából még az ismerkedés fázisban vagy, szóval semmi elköteleződés nincsen közöttetek.

Azért, mert valakivel ismerkedsz, főleg, hogy még nem is találkoztatok, úgymond nem jelent semmit, ha még konkrétan nem volt szó komolyabb dolgokról. Lehet a másik pl. csak barátkozás céljából ismerkedik, és nem is gondol ebbe többet. Ameddig erről konkrétan nem beszéltek, addig csak kb. barátok/ismerősök vagytok.

2020. júl. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Természetesen nem fektetnék meg senkit, még csak nem is csókolózgatnék össze-vissza.. :) ez nem én vagyok, valahogy ellenkezik az elveimmel. Na meg szüzen, úgy hogy a leghosszabb, kimondott kapcsolatom harmadikban volt, másfél napig, kicsit meredek lenne így indítani :)
2020. júl. 8. 22:20
 8/11 Stark2000 ***** válasza:
Szerintem addig nincsen baj ezzel, amíg el nem kezd komolyabbra fordulni valamelyik csajszival a dolog. Amíg csak ismerkedős fázisban vagytok, ugyan kit zavar?
2020. júl. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom... Félek, hogy ha valakivel alakul valami, akkor kiderül, hogy ismerkedési fázisban más lánnyal is voltak ismerkedési szándékaim. Tartok tőle félreértés lenne, és úgy tűnne,hogy mind a kettőjüket egyszerre akarnám felszedni
2020. júl. 8. 22:41
 10/11 anonim ***** válasza:

Tavaly nyaram nekem is az instás társkeresős oldalakból állt. nem mondom megbántam, csak rossz tapasztalatom lett a végére így nem ajánlom senkinek. Egyébként én pár hétig három sráccal is beszélgettem, mindet ugyanarról az oldaltól ismertem meg. Végül kettővel kihalt a beszélgetés, a harmadikkal meg találkoztam és összejöttem vele, majd ő két hét múlva dobott. Szerintem emiatt ne legyen még rossz érzésed, annyi emberrel beszélsz ahánnyal akarsz. De egyébként inkább az élőben való ismerkedést ajánlom.

17/L

2020. júl. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!