Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Úgy érzem, elpazarolom magam....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SMG kérdése:

Úgy érzem, elpazarolom magam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tudom, ez a kijelentés kicsit nagyképűnek hathat, és az igazat megvallva sosem állt tőlem messze az egoizmus és a nárcizmus, most mégsem erről van szó. 15 éves fiú vagyok, és mindenféle nagyképűsködés nélkül mondhatom, hogy eléggé jól nézek ki, legtöbb lányismerősömnek már tetszettem. Én viszont elég válogatós típus vagyok, és szinte senki sem felel meg az elvárásaimnak, így nem is nagyon volt még barátnőm. Viszont a barátaim nagy részének van barátnője, és már majdnem mind aktív szexuális életet él. Nekem viszont eddig még semmi szexuális jellegű élményem nem volt (csókolózáson kívül), és kezdem úgy érezni, hogy kimaradok valamiből, valami jóból, amit már majdnem mindenki megtapasztalt a környezetemben, és ez elég rossz érzés. Szerintetek mit kéne tennem? Lejjebb adni az elvárásaimból, és olyan lányokkal is próbálkozni, akik eddig szóba sem jöhettek volna, vagy továbbra is kitartani az elvárásaim mellett, várni egy olyan lányra aki tényleg tetszeni fog?

2019. júl. 19. 17:43
 1/7 zsofimágus ***** válasza:
87%

Tény, hogy nem szabad válogatósnak lenni, mert tökéletes lány nem létezik, ahogy tökéletes fiú sem.

De igazából nem maradsz ki semmiből. Nyálasnak hangzik, de az első legyen olyan lánnyal, akit tényleg szeretsz, mert hidd el, egy idő után megbánnád.

2019. júl. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább addig várj amíg, olyan lánnyal nem ismerkedsz meg akit te magad fogsz tökéletesnek látni.
2019. júl. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem maradsz le semmiről, ne csak azért csináld, mert a többiek is. Tudom milyen érzés, inkább várd meg a megfelelő partnert.
2019. júl. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 SIDLER22 ***** válasza:
13%
Próbáld ki mert elég sok mindenből kimaradsz. Azt mondják, hogy nem. Én 19 évesen úgy érzem, kimaradtam ezekből a dolgokból és már bánom.
2019. júl. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat!
2019. júl. 19. 20:21
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem semmiképp se vedd lennebb az elvárásaidat, mert úgy gondolom nem véletlenül akkorák amekkorák. Egy ideig én is azt gondoltam, hogy túl nagyok az elvárásaim, és hogy senkit nem fogok találni, pedig nem mondom különösen szépnek magam, és így még nehezebbnek gondoltam. Viszont volt két fiú is, aki próbálkozott nálam, és teljesen olyanok, akikre szükségem lenne, sőt, szerintem még most sem értem, hogy miért figyeltek rám fel, de lényegtelen, egyéb okok miatt végül egyikből sem lett semmi, de remélem a lényeget érted azért:)) 17L
2019. júl. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj 15 évesen még nem maradtál ki semmiből. Az nem egészséges ha ennyi idős haverjaid szexuális életet élnek, és ne ez motiváljon. Én is úgy vagyok ahogy te, csak csók nélkül. Nem kell erőltetni. Egyszer jön valaki akiről tudni fogod, hogy igen kell neked. hajrá!

16/L

2019. júl. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!