Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Bajban vagyok csókolózás...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bajban vagyok csókolózás terén. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy nem vagyok az a tipikus csaj akit bármely buliba le lehet kavarni (ahogy ez már imént kiderült) és nem szeretem a rúlzott nyomulást sem. Életemben nem volt még kapcsolatom, minden esetre azért is nem, mert ha látom a srácon, hogy csak lyukra játszik, vagy szimplán kellemes időtöltésnek tart hagyom veszni a dolgot. Nem voltam még szerelmes, talán azért, mert várok valakire akivel tényleg úgy érzem, hogy lehetne a másik felem. Leegyszerüsítve még senki nem fogott meg úgy.


Ennyit az érzelmi háttérről!😄

A valós problémám inkább az, hogy azt vettem észre,hogy nem merek csókolózni. Na most ez elég hülyén hangzik. Került ugyanis az életembe egy potenciális párjelölt, akivel randizgatunk, de egyszerüen nem tudom felülmúlni a szorongásom ezzel kapcsolatban. Félek hogy elrontom talán, hogy bénázom, és kellemetlen lesz.

Volt valaki még így ezzel annó? Köszi ha elolvastad! 😀



2020. júl. 12. 21:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt, hogy ha odakerülsz, akkor hagyd magad irányítani és hamar túl esel az elsőn gond nélkül. Tapasztaltabb partnerrel kell kezdeni, aki megtanít, ennyi a titok.
2020. júl. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Https://youtu.be/B7tcDJN5Gts


Bár inkább a fiúk oldaláról mutatja meg, de szerintem ebből is tanulhatsz.

2020. júl. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Tanítottam már meg több lányt is csókolózni, elég jó visszajelzésekkel. Ha érdekelne a dolog írj üzenetet.
2020. aug. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!