Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek, ha le vagyok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha le vagyok maradva a korosztályomhoz képest?

Figyelt kérdés

Párkapcsolatom se volt, csókolózni se csókolóztam, sose udvarolt nekem egy fiú se, mindig csak bántást, ami rohadt gáz. Senki nem vesz észre. Rossz érzés kilógni a sorból és ciki is. Már a 12 éves öcsémnek is van barátnője, csak én nem kellek senkinek. Olyan vagyok, mint egy lúzer. Rám soha nem ír senki se, senkinek nem tetszek, egyedül akinek kellenék, az egy 45+-os pasi, de ő csak meg akar b.... Már edzettem is, de kakit se ér, mert így is elhajtott a búsba az, aki tetszett nekem.

Senkinek nem tetszem, a tesómon meg apámon kívül más férfi és fiú nem ís dicsért még meg soha. Az oviba is azzal riogatták egymást az egyik fiú a másikat, hogy szerelmes vagyok beléjük.

Nem néznek ki emiatt az osztálytársaim, de akkoris furán néznek rám, amikor mondom, hogy még nem csókolóztam.

(Nem kellenek olyan válaszok, hogy ráérek. Nem, nem érek rá, én is meg szeretném élni ezt a tinédzserkori szerelmet, nem 30 évesen akarok kézenfogva sétálgatni a buszmegállóba. Nem küldök képet senkinek, nem ismerkedek itt senkivel.)


2020. júl. 17. 04:02
 1/7 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
84%

Mi akadályoz meg benne, hogy ismerkedj? Ezernyi hely van, ahol megteheted, valakit csak találsz majd, ha normális vagy. Persze ehhez nem kéne kapásból kizárni a Gyakorit.


Ha meg nem vagy szerelmes senkibe, akkor felesleges erőltetni a kapcsolatosdit. Ha pedig csak szexet akarsz, az még egyszerűbb...

2020. júl. 17. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Őszintén, mit tudsz tenni? Bárkivel válogatás nélkül összejönni?
2020. júl. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Az én első csókom 22 évesen volt és tökéletesen boldog vagyok vele. Korábban felmerültek bennem hasonló kérdések, mint benned. De hidd el, ha erőlteted, vagy elsieted, megbánod. Majd magától jönnek ezek a dolgok. Azok a típusú emberek, mint az osztálytársaid, utólag meg fogják bánni, ha elsietik a dolgokat. Ha pedig ennyire zavar, hogy mit gondolnak rólad, ne mondd, hogy még nem csókolóztál. Nem kell hazudni, csak ne mondd. Az igaz barátoknál pedig ez mit sem számít, nem ezen fog múlni
2020. júl. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

De ha rákérdeznek, akkor mi a rákot mondjak?

Az lehet, hogy megbánják, de tudod ők legalább éltek és volt fiatalságuk, ellentétben velem. Én nem 22 évesen akarok először csókolózni mert elég gáz. Le vagyok maradva a többiektől. És nincs olyan opció, hogy behozom, és összejövök az első jöttmentel, mert nincs ilyen, senki nem akar engem. És ez a lúzerség.

2020. júl. 18. 10:16
 5/7 anonim ***** válasza:
85%
Ha legázozod, amikor megpróbállak megvédeni, mégis miért vársz további segítséget? Látszik az éretlenség hiánya, amikor még ne is akarj te semmit a fiúktól
2020. júl. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
65%
Az a baj, hogy csomó mindenkit csak mások véleménye befolyásol. Nem azért akartok pasit/csajt, mert valakit kiszúrtatok, hogy "ú, na ő kell nekem", vagy még csak nem is azért, mert szeretet kell, nem. "Jaj, mit fognak gondolni, ha megtudják, hogy még csak nem is csókolóztam csak 20 évesen?" Most komolyan ennyire foglalkoztat mások véleménye? Senkinek semmi köze nincs ahhoz, hogy te mit csinálsz vagy mit nem. De hát ezt magyarázhatom, mikor mostanában pont mindennek a látszata a lényeg...
2020. júl. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
92%

Én ugyan ez csak fiúba.

Régen átokként kezeltem de aztán bele törödtem hogy ez van és már inkább tartom magam szerencsésnek. Nem kellek soha senkinek és nekem ez így jó. Már nem vágyom párkapcsolatra és nekem tökéletes lesz a single élet mert szeretek egyedül lenni.

2020. júl. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!