Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek hogy kezdjek el...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy kezdjek el beszelgetni egy fiuval?

Figyelt kérdés

Mar ket es fel eve nem kezdemenyeztem senkinek, mert volt regen komolyabb kapcsolatom, es nagyon borzalmas vege lett. Mar nem is emlekszem, hogy kezdtem akkor bele barmibe is.

Most van egy srac, aki tetszik, de nem ismerem. Az arca alapjan leszurtem, hogy kedves lehet, es teljesen szimpatikus is. O most vegzos, tehat gondolom erett is. Nem az a tipikus pasi, aki korul csak ugy lihegnek a lanyok, de talan ez is tetszik benne.

Rairni nem szeretnek, mert az kicsit ego lenne, azaz szerintem. Hisz nem tudnek mit irni neki...

a hugán keresztul uzengettem mar neki hulyesegbol, es ugy elnevetgelt azon, amit a tesoja mndott neki rola, ambar nem tudom, ez jo vay rossz-e.. azt mondta a srac, hogy en ra se nezek, szoval gondolom nem vett eddig eszre semmi olyan jelet, ami arra utalna, hogy tetszik nekem.


szerintetek mit tehetnek, hogy erdeklodjon iranfam?

Naiv nem szeretnek lenni ranezve, teljesen realis dolgokon probalok gondolkodni. De a legrealisabb otletem az volt eddig, hogy elhivom tollasozni, de az erdekes lenne, elvegre meg soha nem is beszeltunk.

Meg egy info: ha megy motorral az utcan mindig int, vagy koszon.


16/L



2018. máj. 6. 16:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Bír téged a fiú, hívd el őt tollasozni nyugodtan.Végzős szóval nincs sok időd.Hajrá
2018. máj. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem egy kicsit kellesd magad (azért ne vidd túlzásba mert akkor meg nem fog komolyan venni)akkor tuti el kezd veled beszélgetni mivel szerintem(én is fiú vagyok)nem egy lánynak kell kezdeményezni.
2018. máj. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!