Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek még van esélyem?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek még van esélyem? Mit csináljak másképp?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki tetszik egy baráti körből. Én úgy látom, hogy én is bejövök neki. Sokat beszélgetünk, mosolyog rám, szemezünk. Elhívtam egy randira „találkozás” címszó alatt. Jól éreztük magunkat. Vagy 5 órán keresztül együtt voltunk. Kávéztunk, sétáltunk, beszélgettünk. Séta közben próbáltam finoman odanyúlni, esetleg megfogni a kezét, de mindig a táskájában nyúlkált, vagy a telefonját fogta éppen (nem telefonozott, csak fogta). Aztán meg nem úgy jött ki a lépés, hogy legyen valami. Elbúcsúztunk.

Figyelem! A leggázabb pillanat következik! Először én tártam a kezem egy búcsúölelésre, erre meghátrált, aztán amikor elköszöntem és fel akartam szállni a buszra, akkor meg ő tette ugyanezt, de akkor már a buszra léptem fel. Későn vettem észre, úgyhogy a buszról ráírtam, hogy ez az akart e lenni. Azt mondta, hogy igen. Tisztáztuk.

Nagyon élveztem, de a vége miatt eléggé bűntudatom van. Szerintetek lehet még esélyem? Ha igen, akkor mit csináljak másképp?

Köszi a válaszokat!



#randi #kézfogás #tetszik #Van még esélyem?
2020. júl. 28. 17:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Ja. Kicsit tobb onbizalom
2020. júl. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze. Hívd el újra. Érezzétek jól magatokat.
2020. júl. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Biztosan van esélyed, hívd el nyugodtan:)
2020. júl. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem biztosan van esélyed. Egyáltalán nem volt gáz, ami történt. Az a lényeg, hogy jól éreztétek magatokat. Egész nyugodtan, elhívhatod őt mégegyszer :)
2020. júl. 29. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!