Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Régimódi vagyok? :D

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régimódi vagyok? :D

Figyelt kérdés

Szóval, alapjáraton nem jövök ki jól a korosztályommal.(16F)Sokszor túl komolynak gondolnak de ez nem jelenti azt hogy nincs humorérzékem.Csak nem nevetek, nem fecsegek minden felesleges dologról.Akkor szólalok meg amikor van értelme.De ez más téma, csak szerettem volna megemlíteni.


Nem volt még barátnőm viszont randizni voltam sokszor és nem tudom megérteni miért nem jövök ki a korosztályommal.Kezdem a problémákkal.. :D


-"A sok randi" megfogalmazás nálam 10-9ből áll(egyről nem igazán tudom hogy az volt-e.. :D)

-Szóval.. Nem tudom miért nem tudnak a szemembe nézni.Beszélgetünk és sokuk még a szemembe se néz..Nekem azt tanították hogy ha érdekel valakinek a mondandója akkor a szemébe nézünk, nem a fülét vagy a másik asztalnál lévőt figyeljük..

-Miért nem lehet lerakni fél akár 1 órára a telefont?:D Értem én hogy 2020 meg minden, de miért kell minden starbuckos kávét lefotózni?Nem értem.:D

-Neten miért kapok fél percenként üzenetet, élőben meg nekem kell fenntartani az egész beszélgetést?(Hozzáteszem nem az erősségem a netes ismerkedés 100x jobban szeretek élőben..)


Lehet hogy a mai világban ez már túl sok elvárás vagy nem tudom..


Kb ezek azok a dolgok amik aggasztanak..Őszintén kétségbe vagyok esve hogy tényleg csak neten lehet már ismerkedni? Vagy túl fiatal vagyok még egy normális "Real life" randihoz?


Félreértés elkerüléséért nem minden hölgyet akartam lehordani ezzel de aki magára ismert kérem ne írjon valami hülyeséget, nem érdekel. :)


Idősebbek véleményét/tapasztalatát is várom kommentben hogy ez változik-e idővel.


Szép napot. :)


2020. aug. 9. 01:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Tartsd meg a jó szokásodat.

Te vagy a normális.

Előbb-utóbb találsz magad mellé hasonló gondolkodású,

intelligens, művelt párt.

Tarts ki. És n e változtass.

Sőt!

2020. aug. 9. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyáltalán nem vagy régimódi, teljesen normális vagy, és normális szemmel is szemléled a környezetedet. Amit mások csinálnak, az elég szomorú. Egyetértek a véleményeddel, és örülök, hogy Te ilyen vagy. Manapság sok a nem egyenes ember, neten bátrabbak, meg ugyebár a sok telózás.. hát igen, modern világ ez a mai:D

Szerintem nem minden lány ilyen azert persze, de lehet hogy csak ilyen felszineseket fogtál ki, akik még éretlenek. Csomó lányt érdekelnek a mélyebb dolgok, elvontak, intelligensek, nem posztolják ki az életük minden percét, és nem telefonfüggők.

Szerintem amúgy érettebb fejjel gondolkodsz az osztálytársaidhoz képest, és ez igen becsülendő

17/l

2020. aug. 9. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sokszor mondták ezt az "érettebb vagy a korodnál" dolgot.Egyszer megkérdeztem egy pszichólogus ismerősömet aki igazából csak annyit mondott hogy akkor alakulhat ki ez ha kiskorodban nincsenek veled egykorú barátaid/testvéreid. Sajnos nekem egyik se volt.Elég valószínű hogy ettől lettem ilyen. Mellesleg köszönöm az ilyen késői válaszokat is, este vaaan. :D
2020. aug. 9. 01:27
 4/6 anonim ***** válasza:
90%

Az elvárható dolog, hogy a telefont ne nyomkodja, amikor én voltam talin, egyiken sem vettem elő. Viszont az egyik srác folyton nyomkodta. Vele nem is jött össze. :D


A másik srác, pedig egyszer vagy kétszer vette elő talán. Na igen, ő a jó. :D legalábbis nekem.


Amikor ez történet (igen, csak két fiúval találkoztam.) 15 és 16 voltam.


Az elsőnek nem is nagyon mertem a szemébe nézni csak egyszer kétszer, néha-néha. Nem tudom miért, lehet nem volt annyira szimpi, vagy tényleg nem tudom.


A másodiknak sem, viszont neki már többször, és jól is éreztem magam vele.


A telefonozást én sem tartom jó ötletnek. Ugyanis az ismerkedés a lényeg nem az, hogy a telefont ismerd meg jobban.

Más ha esetleg 5-10 percre elő van véve és mutat rajta valamit, vagy hasonló.


Eddig talán nem futottál össze a megfelelő lánnyal, aki hozzád való. Ettől függetlenül lehet próbálkozni, akár pár évvel idősebbeknél is, ha a korosztályodban ennyire nem találsz.


19/L

2020. aug. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy régimódi, ne izgulj...... Rám is szokszor mondják hogy "érettebb vagyok a koromnál", nem tudom miért....... És igen, az elvárható hogy letegye a lány a telefont..... Sőt......


16l🙂

2020. aug. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is hasonló gondolkodású vagyok. Egyszerűen ez a netes ismerkedés netes "csajozás" nagyon nem az én világom. Szó szerint bánt a dolog, hogy basszus mindenki neten lóg állandóan, hova tűnik a személyes kapcsolat. Én is úgy gondoltam, hogy basszus régi módi lennék, hisz a személyes beszélgetesek, fűzesek híve vagyok. Rájöttem, hogy ez a normális és teljesen beszippantott mindenkit ez a netes világ. Az viszont rosszul esik, hogy személyesen mégse akarnak összejönni a dolgok, pedig próbálkozok erre egyik ismerősöm ráírt egy random csajra és már össze is jöttek. Nem tudom merre halad ez a világ, de néha félek, hogy basszus ez miatt nem találnék párt, nagyon szomorú lennék. De egyenlőre nem tágítok a személyes kapcsolat alapjától, lehet konzervativ vagyok ezen a téren is. De én is úgy gondolom mint te, valamint már átestünk a ló túloldalára, pont ez az ami feltűnt nekem is, hogy egyszerűen eltűnik a személyes kapcsolat írásba beszélgettek, személyesen meg semmi, tényleg neked kell fent tartani a beszélgetest, pont ahogy mondtad.

Kell az elektronika meg net, de én sajnálom, hogy nagyon rossz irányba terelődik és ez ránk, egymás kapcsolatára is hatással van!

2020. aug. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!