Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Léteznek még ilyen fiúk/férfia...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még ilyen fiúk/férfiak? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy én egy másik korban kellett volna, hogy megszülessek 😂, viszont nekem annyira leírhatatlanul bénák ezek a mai kapcsolatok (persze vannak kivételek) de gondolok itt arra: küldj meztelen képet snapen, ráírok/nem írok rá, lájkok, megcsalom, mert most már röhejesen egyszerű stb.

Lányok csak nekem hiányzik, hogy KÉZZEL ÍRT szerelmesleveleket írjunk a másiknak, verseket költsünk,sétálgassunk-> ne csak feljössz netflixezni? Aztán lehet 👉🏻👌🏻. hűségesek legyünk bármi áron... vannak még egyáltalán ilyen fiúk/férfiak? Ne értsetek félre NEM párkeresési célból írok, csupán kíváncsi vagyok, hogy ti fiúk, hogyan viszonyultok ehhez. 17/L



2020. márc. 15. 23:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
64%

Már miért ne lennének?

Csak megfelelö lány kell aki értékeli.

Mert mostanában tényleg az meg ,hogy most egy oráig nem irok visssza mert taktikázok.

2020. márc. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Én is ezt csinálom😂 mármint a taktikázást, de rohadt idegesítő, hogy tényleg minden konverzáció a snapchaten, messengeren folyik, pedig a telefonálás sem egy rossz dolog (szerintem) 🙋🏼‍♀️
2020. márc. 15. 23:29
 3/16 anonim ***** válasza:

Hogyne lennének ilyen férfiak. De ugye, ha nem állsz be a sorba. Lásd insta illúzióvilág, "travelladict" és társai életmód, kevésbé leszel népszerű. Pontosabban kevesebb potenciális ismeretséged lesz, egyszerűen egy sokkal szűkebb lesz a célréteged. Nekem pl nincs snapchatem, ezért kizárom azt a lehetőséget, ott beszélgessek, ismerkedjek másokkal.


Az én értékrendemben mások a prioritások, ezek alapján alakul a baráti köröm is.

2020. márc. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Sajnos nem igazán ismerek olyan embereket akik egyetértenének velem ezt illetően, ezért reménykedem, hogy ha végre elmegyek egyetemre találok hozzám hasonlóan gondolkodókat, illetve ilyen “fajta” fiúkat😅
2020. márc. 15. 23:38
 5/16 anonim ***** válasza:
75%

Persze, de nekem az olvasás/tanulás/német nyelv leköti minden szabad időmet.


Éjszaka alvás helyett pedig mégse vihetlek romantikus sétára a helyi arborétumba......

2020. márc. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Olvashatunk együtt, légy egy kicsit leleményes😂
2020. márc. 15. 23:45
 7/16 anonim ***** válasza:
90%

Persze, egy lámpa fénynél egymásnak dőlve olvasni romantikus, csak nem gondolom hogy praktikus. Vagy egyszerre egy könyvet? Más ízlés, más tempo....


Nem gondolom hogy sok lányt érdekel Nietzsche vagy Tolsztoj.


Esetleg németet gyakorlás címszóval önfeledten beszélgetni egy bögre tea mellett :)

2020. márc. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
86%

Én is úgy érzem más korba kellett volna születnem :)

A kézzel írott levél annyira nem hiányzik :)

De igen, vannak még ilyen férfiak :)

És ha én találtam hasonló lányt, te is fogsz srácot :)

2020. márc. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 opened paradise ***** válasza:

Igen, bár a helyzetükből adódóan szerintem máshol is találhatod meg őket.


Bár én a másik nemhez tartozom, de régen én is akartam, hogy valaki írjon nekem egy szerelmes levelet, szóval ezt meg tudom érteni:D

Kaptam is, csak értékét veszti, ha már nem hozzádtartozótól van.

2020. márc. 16. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

csoda h ilyen fiatalon erről álmodozol a mai 30as éveik végén lévő lányokra gondoltam vagy 40x ők még talán emlékeztek erre,kézenfogva Nathaliaval a vörös téren hóesésbe n mint idegenvezetőm s majd azon fantáziálni az egyetemen...

https://www.youtube.com/watch?v=TilQ8BIHisw

sajnos kevés az ilyen lány-nő-assszony teljes eldigalizált elhülyült világban élünk más a direkt orientalizáció...

más korbol máshol egy más lánnyal-mása asszony ne legyen medve;)

2020. márc. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!