Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Randi után a fiúnak illik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randi után a fiúnak illik keresni a lányt?

Figyelt kérdés
Az gáz, ha a lány ír a srácnak?

2020. aug. 15. 00:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem írtam volna, mai napig is várhatnám hogy írjon. 2 éve vagyunk együtt.


20/L

2020. aug. 15. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%
Attól függ mit ír. Egy "kösz a tegnap estét, nagyon jól éreztem magam" teljesen belefér.
2020. aug. 15. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
72%
Az a leány mindig csak arra vár, hogy a fiú lépjen, az örökre egyedül marad.
2020. aug. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem gáz. Azért félsz tőle, mert így hamarabb kiderül, ha esetleg nem jössz be neki - de akkor meg pont azért nem gáz. Az inkább derüljön ki hamar.

A srác várni fog egy kis ideig, mert nem akar nagyon nyomulósnak tűnni. De írni fog. Ha mégsem, küldj neki valami szöveg nélkülit, esetleg egy gifet, valamit, amiből érti, hogy "na mivan már, én itt gondolok rád", de semmi komolyat, csak hogy eszébe juss. Akár azt is írhatod, hogy "Most eszedbe jutottam". Konkrétan ezt. Ha egy csepp humora van, érteni fogja.

2020. aug. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!