Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Hogyan illik parkolóhelyet...

Hogyan illik parkolóhelyet keresni szűk, forgalmas utcában?

Figyelt kérdés
Ha lassan megyek, feltartom a forgalmat, egyébként meg későn veszem észre, ha van szabad hely.
2017. nov. 8. 19:38
 1/10 anonim ***** válasza:
79%

Az élet nagy kérdései...


Vagy bevállalsz egy-két anyázást és akkor meg tudsz állni.

Vagy fél óráig körözhetsz, mire találsz helyet és akkor te anyázhatsz.


Én inkább az elsőre szavazok. :)

2017. nov. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
?? Ha valaki lassan megy előttem egy szűk utcában, akkor tudom, hogy az illető helyet keres. Ergo nem fogok anyázni, mert én is kerülhetek hasonló helyzetbe.
2017. nov. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként a KRESZ-ben is le van írva, hogy indokolt esetben mehetsz lassan, indokolatlanul tilos a forgalmat feltartani.

Az indexet azért illik bekapcsolni, sőt be is kell kapcsolni, nem az utolsó pillanatban kirakni.

2017. nov. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nos, lassan megyek és indexelek jobbra, ha anyáznak akkor mosolygok, nem érdekel más véleménye. Nem csak egyedül van az ember az úton.
2017. nov. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, a parasztok úgyis le akarnak nyomni mindenkit. Nem kell velük foglalkozni.
2017. nov. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
... vagy ha nagyon akarsz vele foglalkozni, akkor megállsz az út közepén, kiszállsz és joviális mosollyal közlöd, hogy “Igazán ne haragudjon uram/hölgyem, de a hörcsögöm eltörte a csőrét és hát most vinném állatorvoshoz, tudja, itt van a sarkon, a Taknyos Varjú étterem mellett, szóval, ha megengedi, leparkolnék itt valahol, mondjuk ott jobbra, vagy nem, inkább ott balra, szóval ha tetszene tartani egy kis távolságot, azt igazán megköszönném”
2017. nov. 9. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Simán.

Ha parkolóhelyet keresek, lassan megyek. És?!

A pszihopaták már akkor dudálni fognak, ha 50-nél 48-ig engeded vissza a gázt.

" mer föltarcsa ja forgalmatot"

Ki foglalkozik velük?


Én se dudálok, ha megáll előttem egy autó, hogy felvegye az utasát.

2017. nov. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
52%

Nyilván lassan mész .Aki bunkó az úgy is anyázni fog dudálni fog ,mert nála ez az alaphelyzet :D Nem kell velük foglalkozni.


Annyit még hozzátennék ,hogy valamivel jelezd ha találtál neked tetsző helyet és szeretnél is oda beállni.


Imádnivalóak az olyanok ,és jogos haragot szülnek-,akik elmennek az üres hely mellett index az nuku, aztán nagy fék és elkezdenek tolatni, de akkor már a másik ott van mögötte és nem fér be tőle. Ilyenkor a mögötte lévő jogosan anyázik hogy akkor most ő is tolathat hátra meg a mögötte lévő és a többi és a többi..

Úgy kell ,hogy már a hely előtt megállsz , index megy a megfelelő irányba ,ezzel lefogod a hátad mögött lévőt és jelzed a szándékod -aztán előremész és betolatsz a helyre.

2017. nov. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezért nem kell a másik seggében menni.
2017. nov. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
52%
Ha gyök2-vel gurulgat nem fogok 10 méterre menni mögötte.Jelezze ha akar valamit idejében.
2017. nov. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!