Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Illik keresni valakit temetés...

Illik keresni valakit temetés után?

Figyelt kérdés
Ismerkedtem egy nővel, aki nemrég (2 napja) dühös lett rám és letiltott mindenhol. Tegnap észrevettem, hogy feloldott viberen. Azon gondolkodtam, hogy mivel ma volt a temetése a hozzá elég közelálló barátjának...vajon kellene neki írnom valamit? Ha igen, akkor mit?
2019. márc. 22. 19:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne húzz hasznot abból hogy temetés volt. Miért is kellene írnod? Nem véletlenül tiltott de ha hiányzol neki úgyis jelentkezik.
2019. márc. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sok hasznom nem lehet belőle, lány vagyok. Oka volt, összekaptunk.
2019. márc. 22. 19:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, írj rá, nyilváníts legalább részvétet. Nem véletlenül oldott fel, támogatást vár. A düh hirtelen jön, talán nem is olyan komoly a láng, mint a füst...és ha makacs valaki, tartja a haragot egy ideig. De egy halál eset miatt azt gondolom átértékelődnek a dolgok.
2019. márc. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kerestem. Nem tűnt úgy, hogy haragudna. :)
2019. márc. 23. 00:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!