Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Tényleg ilyen sok a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Tényleg ilyen sok a pénzéhes nő? Személyes tapasztalat?

Figyelt kérdés

Olyan rossz azt hallani, hogy milyen sok csaj használja ki a férfiakat. Már szinte általános rossz tulajdonság.

Nekem pl. volt olyan, hogy egy srác étterembe akart vinni, de azt hazudtam, hogy családi kajáról jövök és nem vagyok éhes, mert nem akartam, hogy költsön rám. Egy süti vagy kávé még okés.

Neked van ilyen történeted, hogy ki akartak használni?

21/l



2018. febr. 22. 18:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyszer volt tapasztalatom, de az kicsit szélsőséges, ide nem írnám le, ha nem gond, mert kényes téma.
2018. febr. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
22%

Nekem többször előfordult, neten ismertem meg őket, de kihazsnálták a szorongásomat, meg hogy engedékeny vagyok stb.

Megismertem neten egy csajt, találkoztunk, akkor nem kért pénzt. Másodszorra is találkoztunk, nincs e kölcsön 8 ezer forintom mert kell neki gyógyszerre , mondtam adok de nem szivesne hiszen nekem sincs, erre nem gyógyszert vett hanem mást, aztán rá egy honapra 12 ezret kért, mondta madj megadja egyben azta 20 ezret.

Hát nem adta meg, Aztán még neki állt feljebb hogy ha zaklatom a pénz visszakérése miatt, akkor feljelent. És volt pasija az később derült ki, pénz azért kelett neki hogy vegyen magának cigit meg piát.

Szüleim modnták hogy ismerkedjek neten, mivel nicnsenek barátaim, de ova intek mindenkit hogy nagyon veszélyes, neten- Bárki kiahsználhat bárkit. talán jobb is hogy nincsenek barátim, csak igy meg magányos, vagyok. De joszivvel megsajnálom az embereket és ez a hála?

25/f

2018. febr. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
83%

Kedves kérdező!


Jó olvasni, hogy még léteznek ilyen lányok is, bár szerintem még egy étterem elmegy első randin.

Nekem egy lány ismerősöm volt, aki csak akkor találkozott velem, ha elvitted étterembe, moziba vagy buliba egyébként nem is írt rám soha. :/

21/F

2018. febr. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Pajtikaa válasza:
66%
Nekem van egy történetem ha érdekel írj privit.
2018. febr. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
72%

Inkább úgy mondanám, hogy sok a pénzéhes ember. Miért is? A fizetések nagy része alig több, mint a minimálbér. Aki netán albérletben lakik, jó, ha ennivalót tud vásárolni belőle. Családalapításra nincs pénz. A társadalom egész egyszerűen nem tudja újratermelni magát, mert vagy házat vesz vagy egy szállón lakik, és ott próbál szülni- ami ugyebár nem jellemző.

Ezzel azt akartam mondani, hogy nincs értelme elítélni az embereket. Próbálnak életben maradni, ennyi az egész.

2018. máj. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!