Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miért nincs barátom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs barátom?

Figyelt kérdés
22 éves lány vagyok és nem kellek senkinek, akikkel eddig voltam mind kihasznált,megcsalt, megalázott,nincs egy normalis pasi,aki romantikus,szeret ahogy vagyok,nem kell nekem ajándékok csak egy ferfi aki mellett boldog lehetnék....szerintetek van ilyen? Itt egy kép rólam, mit gondoltok? [link]

2020. aug. 26. 21:07
 1/7 anonim ***** válasza:
70%

Ez nem rólad kép, így nem tudok válaszolni :)

Amúgy nálam ugyanez a helyzet csak srác vagyok, és egy évvel fiatalabb. Ne aggódj, idővel megtetszel valakinek, csak ne ülj otthon, mozdulj ki barátokkal például.

2020. aug. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
14%
Tutira nagyok az igényeid. Minden ilyen lánynak az.
2020. aug. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
Azért mert szereted a gazdag rosszfiúkat. Igazam van?
2020. aug. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%

Igen, személyes tapasztalatból tudom (mivel srác vagyok), hogy vannak ilyen srácok. Ha szabad egy tanácsot adnom, akkor ne a leghangosabb srácokkal kezdj, akik valószínűleg kihasználnak, hanem azokkal, akik csendesebbek, alig veszed észre, de tudod róla hogy aranyos. Ezekből válassz, meg fogsz lepődni

19/F

2020. aug. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
74%

HAzt már korábban tudni lehet, hogy nem egy hűséges rendes srác. Ne a nagymenő pénzes izomagyú srácokra hajts rá, ha komoly kapcsolatot akarsz. Akkor egy rendes srácot keress, az általában gyorsan kiderül, hogy jófej a kiszemelted.

Ha latsz egy helyes srácot, ne vard meg amíg rádmozdul, hidd el le lesz nxűgözve, és így könnyen szerezhetsz randit. Én is így jöttem össze a pasimmal.

23l

2020. aug. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Most ezt az oldalt minek reklámozod itt, te szerencsétlen...
2020. aug. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

rossz a link, de amúgy sok mindentől függhet


17 éves vagyok (na jó, fiatalabb mint te) és nekem sincs barátnőm


még van időd, hogy megjöjjön az igazi, sajnos, ahogy olvasom, te eléggé bunkókat kaptál el


sok szerencsét!

2020. szept. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!