Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ilyen helyzetbe mit tegyek ?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen helyzetbe mit tegyek ?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet, hogy nem nagyon merek beszélgetni se randira hívni lányokat se. 2 éve nem féltem a lányoktól és simán randira tudtam volna hívni őket, most meg minden megváltozott... Talán a kinézetembe vagyok bizonytalan, meg beszédhibás is vagyok, járok logopédushoz már 3 éve, vannak fejlődések, de remélem nem ez lesz az ok ami meggátol a csajozásba. Van egy lány, a kiszemeltem 1 éve, azelőtt ráírtam, bejelöltem, de nem írt se jelölt vissza. Személyesen kellett volna vele beszélnem, meg az a baj, hogy félek a tekintetétől, olyan mérges vagy valami, de így még a szemébe se merek nézni. Thai boxoltunk együtt meg minden, de a lánybarátomnak mondta, hogy bénuska "béna" vagyok, meg volt olyan srác aki szekált és nem nagyon mertem annó kiállni magamért, és tanított nekem pár mozdulatot. Szerintem nagyot estem ezek miatt a szemébe, ez miatt is szerintem szégyelném elhívni randira vagy valami. Egy szót se váltottunk igazából, csak a szép lányok megrémisztenek engemet valamiért, félek, hogy nem vagyok elég jó neki. A lánybarátom mondta, hogy nagyon aranyos, kedves és sporttagozatos is amúgy, szóval jó alakja is van. Én se vagyok annyira rossz alkatú, de kevés ilyen lány van, csak az a fránya tekintete.Voltak olyan lányok 2-3 amelyiknek bejöttem, de hiába nekem ő kell. Az a baj, hogy odáig el is jutnék, hogy oda menjek, azt se tudom mit mondjak neki, ebbe a korona időszakba meg alig látjuk egymást igazából, mert ő megint máshol van. A barátnője előtt meg nem akarok semmit mert ez csak rám meg rá tartozna. Amúgy már áttértem karatéra, azért is mert tudom, hogy odajár és elfog kicsit a remegés a közelébe, kicsit ideges vagyok, nem vagyok magamnál. Még nem volt sose barátnőm, már meg van a randi terv is! Elhívom sütire, utána meg lesétáljuk azt.Mi változott 2 éve akkor én nem értem ?!

2020. szept. 4. 21:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt kell mondanom, hogy ha el lány vissza se jelöl és nem is válaszol... ez elég egyértelmű elutasítás. Tégy magadnak egy szívességet és ne próbálkozz nála többet. Csak csalódni fogsz és még kisebb lesz az önbizalmad. Ha most nem kell más, hát jó, akkor várj, amig olyan lánynak fogsz kelleni, aki neked is bejön. Addig pedig tudod fejleszteni magad önbizalom téren.
2020. szept. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Amúgy igaz, nem is tudom miért próbálkozok még mindig nála, azt hittem, hogy lehetne valami köztünk 😢. De ideje tovább lépnem, csak kár mert szép és minden van benne amit egy lányba keresek. Köszi a segítséget! 🙂


18 F

2020. szept. 4. 22:19
 3/6 A kérdező kommentje:
Amúgy önbizalomtéren hogy lehet feljeszteni magamat ? Mert nem tudom 😕
2020. szept. 4. 22:20
 4/6 anonim ***** válasza:

Az önbizalom az, hogy hiszel a képességeidben.

A képességek pedig fejleszthetőek.

Elsőnek vizsgáld meg, hogy miért nincs önbizalmad. Miben nem érzed magad elég jónak és abban a dologban, hogyan tudnál fejlődni, majd napról napra próbálj fejlődni benne.

Kezdetnek ennyi, de rengeteg anyagot találsz önbizalom fejlesztésről a neten.

2020. szept. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget komolyan, ha nem segítesz megint a csajon rágódnék, hogy lehetne összehozni, most legalább tudom, hogy nem nem jönne össze. Most már nyugodt a lelkiismeretem és többé nem foglálkozok vele. Mégegyszer köszönöm a segítséget 🙏
2020. szept. 4. 22:37
 6/6 anonim ***** válasza:
őszintén örülök, hogy segíthettem!
2020. szept. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!