Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi tegyek ebben a helyzetben?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tegyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

5 hónapig voltam egyedül, azelőtt is nehezen ment a párkeresés mert sokszor átb*sztak a lányok, most 5 hónap elteltével találtam valakit akibe bele szerettem első látásra, nehezen de közel kerültünk egymáshoz. Eddig minden rendben ment, viszont egy hete csúnyán össze vesztünk és alig-alig beszéltünk. A vita tárgya az volt, hogy alig szánt rám elég időt holott nekem volt alig időm és mégis szántam rá rengeteget. 1-2 hónapja voltunk együtt és érettségi napján szakított velem, a szememre vetette, hogy bármikor szakítani tud velem és ki vagyok én neki, hogy megmondjam mit csináljon és szenvedett miattam eleget már... stb..

Most úgy érzem magam mint egy darab szemét aki csak úgy eldobhat bárki, a barátaimmal is alig beszélek, csak be vagyok zárkózva és várom a csodát. Bármilyen jellegű tanácsot elfogadok, mit tegyek, hogy jobban legyek? Esetleg kezdjek el megint keresni valakit? (Ebbe már bele fáradtam...) Minden tanácsot szívesen fogadok! 19/F



2017. jún. 22. 14:27
 1/2 Fruzs33 ***** válasza:

Írj privátot

17/L

2017. jún. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
19 éves vagy. Még bőven van időd párt találni. Ne búslakodj, viselkedj normálisan.
2017. jún. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!