Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Van még esélyem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még esélyem?

Figyelt kérdés

Elhívtam randizni a lányt, akivel a szalagavatónkon fogok táncolni. Meg is beszéltünk egy időpontot, majd a randi napján mondta, hogy mégsem jó, és tegyük át máskorra. Azóta viszont nem írt nekem.

Szerintetek csak le akar rázni?



2020. szept. 19. 01:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán lesz szalagavató a járvány alatt?


Ha együtt táncoltok, akkor egy osztályba jártok, nem?

Beszélgess vele a szünetben és megtudod.

Lehet, hogy különórákra jár, tanul, készül az érettségire,

stb.

Próbálkozz, de ne légy tolakodó, ne légy erőszakos.

Van, amikor az idő neked dolgozik. Gondolj erre.

Gondolom, egymást választottátok táncpartnerként (általában

a lányok szokták kiválasztani maguknak a fiúkat, ha jól emlékszem. :-)

Nem biztos, hogy nincs esélyed.

2020. szept. 19. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előttem szólóval, akkor van gáz, ha folyamatosan utasít vissza, ilyen-olyan indokokkal.
2020. szept. 19. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Lányok szokták kiválasztani a partnerüket?

Hát ez elég furcsa lenne, mert ez a férfi/fiú feladata lenne. Persze a 18 éves korosztályban a fiúk többsége az sem tudja mi az etikett, a lányok már jóval korábban feltérképezik a fiúkat és megkörnyékezik a nem botlábúakat. Van olyan tánctanár aki rábízza a gyerekekre, de van olyan aki magasság és testalkat alapján alakítja ki a párokat.

2020. szept. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!