Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tovább? Mit csináljak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nagyon nem vagyok tapasztalt az ilyen dolgokkal kapcsolatban és ezért gondoltam segítséget kérek.

Van egy lány (17 éves) akivel egy érettségi előkészítőre járok és nemrég rámírt, hogy én értem-e az anyagot. Utána elkezdtem vele beszélgetni, hogy tényleg milyen nehéz meg ilyenek, de ennyi.

Most viszont én írtam rá és egy tök jól eltudtam vele beszélgetni. Állandóan nevetős emojikat küld, xd-zik (ami számomra nem baj), érdeklődik és tényleg folyékonyan megy a beszélgetés. Van is egy pár közös pont, szóval nem szeretném nála elszúrni az esélyem. 2x jobban néz ki mint én, szóval egy kicsit félek attól, hogy ez miatt visszautasít.

Ma este 1 óra körül köszöntem el tőle, mert addig beszéltünk, de nem tudom, hogy hogyan tovább?

Csak dobjak fel ma egy random témát? Ebből már leszűrte, hogy én akarok tőle valamit? Hívjam el hétfőn személyesen sétálni vagy még beszélgessek vele?

17 éves vagyok, de ez az első ilyen alkalom, hogy eltudok beszélni egy lánnyal aki tetszik. Létszi ne szóljatok le ez miatt, hogy ilyent kérdezek. A válaszokat előre is köszönöm.



2020. szept. 20. 09:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A személyesség mindig fontosabb, mint a netes beszélgetések. Randi!
2020. szept. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem véletlenül írt rád, meghívod valahová, szinte biztosan szívesen elmegy veled
2020. szept. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

#2


Vagy csak tényleg nem érti az anyagot....


Kérdező! Hívd el. Nem veszíthetsz semmit, max kapsz egy kosarat. Legalább megpróbáltad.

2020. szept. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
#3, Akkor egy barátjának fog írni, nem egy ismeretlen lánykának, ne légy naiv :)
2020. szept. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

#4

Én vagyok a legjobb kémiás az osztályban,meg az egész suli ismer már, szóval nem tudom


De tényleg megpróbálom, azt ha nem megy akkor ez van

2020. szept. 20. 13:41
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit beszélgess vele.mindig próbálj egyre személyesebb témákról beszélgetni vele, és a reakcióiból majd látod hogy mi a helyzet, illetve így még van az esélye hogy kiépüljön részéről egy vonzalom ha eddig nem.
2020. szept. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

#6

Ezt fogom csinálni, most tényleg nem sietem akkor el a dolgokat

Eddig nagyon jó helyzetből indulok nála, szóval remélem érdeklődni fog irántam

2020. szept. 20. 14:18
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Viszont próbálj izgalmas dolgokról beszélgetni vele, illetve apró bókokat is elhinthetsz, mert ha friendzone-t kapsz akkor vége.
2020. szept. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Esetleg van még valami tipped, hogy ne legyen friendzone?
2020. szept. 20. 14:40
 10/12 anonim ***** válasza:
92%
Hívd el!
2020. szept. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!