Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak, nem bírom tovább?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, nem bírom tovább?

Figyelt kérdés
Pár napja ért véget egy 1 hetes tábor, ahol megismertem egy lányt. Ahogy beszélgettünk, egyre jobban beleszerettem. Viszonylag messze lakunk egymástól, kb. 300km-re, ezért nem tudunk személyesen találkozni. Felvettem messengeren vele a kapcsolatot, és ott beszélgetünk. A probléma az, hogy annyira hiányzik, hogy nem bírom.. talán egy ideig nem is fogunk találkozni, de én ezt komolyan nem bírom, nem tudok másra gondolni, csak rá, mindenhol őt látom, tehát fülig szerelmes lettem belé. Nem tudom kiverni őt a fejemből, nem segít semmi. Már azóta 2x berúgtam, abból az egyiken sikerült kiszakadnom magamból, a másikon meg elbőgtem magam bánatomban. Drogozni nem szeretnék, pedig jobb megoldás lenne, mint berúgni. Megölni nem szeretném magam, de az is vonz valamennyire, hiszen eltűnnének az érzelmeim, újrakezdhetnék mindent, de nagyjából most is csak a másnapos énem beszél belőlem, nem tudnék itthagyni mindent.. Nekem nem kell más hal, nem fog jönni majd más, őt szeretem, és ezt azért tudom, mert így még sosem éreztem.. mit tudnék csinálni..?! (16F)

2019. aug. 8. 11:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Először is, nyugodj le. Sem a pia, sem a drog, sem a halál nem megoldás. Az viszont már beteges, hogy ennyire rákattantál valakire, akit alig ismersz!!! Ahhoz, hogy magadhoz térj és lehiggadj, józannak, tiszta fejűnek kell lenned. Gondolom ez az első "szerelmed" vagy komolyabb érzésed, ezért éled meg ilyen intenzíven és ezért gondolkodsz ilyen gyerekesen. Ezen mindenki átesik, később jobb lesz, majd elmúlik.
2019. aug. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele, de mikor arra gondolok hogy többet nem láthatom, semmisé válik minden, minden amit eddig elértem, mindent amit elakarok érni, céltalanná válok, teljesen eltűnik az életkedvem..
2019. aug. 8. 12:11
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne dramatizáld túl! Az életben sokkal nagyobb fájdalmakkal kell még szembenézned és te már itt elbuknál. Szedd már össze magad, nem omlott össze a világ, nem halt meg senki! Fáj, persze, de ez hidd el, hogy semmiség lesz, lesz ennél bőven több, ami majd jobban fáj.
2019. aug. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nagyon fáj, de erősnek kell lenned. A céljaidat ne hanyagold, ezek fognak kisegíteni, amikor rosszul vagy és tesznek egy jobb férfivá.
2019. aug. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Így visszaolvasva, tényleg úgy tűnik, mintha túl dramatizálnám az ügyet. Igazából nemcsak ennyi van, de csak ez tartozik ebbe a témakörbe. Most megyek 11. osztályba, egy olyan iskolába, ahova egyáltalán nincs kedvem járni. Nem tudtam beilleszkedni rendesen, nincsenek barátaim ott, és még kollégista is vagyok, amit igazán gyűlölök. Így még a barátaimmal sem tudok találkozni évközben sokszor. Tehát semmi kedvem sincs visszamenni oda, de egyetemig van még 2 év, és így nehéz lesz kihúzni. A szüleimet is kezdem egyre jobban utálni, rámkényszerítenek mindent, az apám enyhén alkoholista, nekem kell mindig lefektetnem őt. A tesóm egyetemen van már, most Pesten dolgozik. A testemmel sem vagyok megelégedve. (Az olyan dolgokkal amiket genetika alakít ki, és nem igazán lehet megváltoztatni) Meg még egy pár dolog, amit nem írnék le most. Ezeket is azért írtam le, mert ezt a kérdést is hirtelen felindulásból írtam ki, és nem csak ennyi van a hátamon, de most ez a legnagyobb problémám.
2019. aug. 8. 18:56
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért csinálsz ebből akkora ügyet, mert csak ez az egy, amit jónak látsz az életedben. Adj esélyt magadnak és másoknak a suliban, ott is fogsz találni barátokat, lányokat és jól fogod érezni magad. Nem kell elkeseredni, másnak még ennél is rosszabb élete van. Nekem is alkesz az apám és bizony történnek dolgok, mégis boldog életem van. Fogadd el magad, előtted az élet. Nem kell kétségbe esni, maradj erős, állj meg a saját lábadon és minden rendbe jön.
2019. aug. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Minimedve válasza:
Szerintem ha igazan szerelmesek vaygtom egymasba akkor mindegy a tavolsag , hozz ossze vele egy randit es szerezd meg a lany szivet. Ezeket a szereket es az alkoholt felejtsd el,csak pillanatnyi megoldás.
2019. aug. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
De elfelejteni sem akarom, mert szeretem, közben viszont igen, mert fáj hogy nem lehetek vele.. milyen egy elb@s zott ember vagyok..
2019. aug. 8. 22:50
 9/10 Pupusz válasza:
A berúgás árából kijön egy vonatjegy 300km-re. Hajrá!
2019. aug. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jezusomxd menj el pszichológushoz. Vagy megjött?
2019. aug. 13. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!