Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Most miért nem ír?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most miért nem ír?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel jóba lettünk

2 napja ismerem

Nekem bejon sztem én is neki

Mert azt mondta hoyg nagyon érett vagyok és hoyg kedves

De ma mégsem írt eddig

Most mit csináljak? Gondolkoztam azon hoyh rairok de nem akarok túl nyomulus lenni

Szerintetek?



2020. okt. 17. 16:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy valami dolga van, vagy csupán ő sem akar nyomulós lenni. Szerintem írj neki nyugodtan. De ennyi alapján azért még nem biztos, hogy bejössz neki, lehet, hogy csak szimpatikusnak tart. (persze ami késik, nem múlik :))
2020. okt. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Amikor elvaltunk arcra puszit kaptam tőle meg annyit mondott hoyg jó utat haza

Meg segített felvenni a kabatomat

2020. okt. 17. 16:57
 3/5 October15 ***** válasza:
85%

Attól hogy éppen ismerkedtek még lehet dolga. :D

Amúgy írj rá nyugodtan ez bőven nem nyomulás / tapadás + a kutya nem mondta, hogy az rossz ha a lány "nyomul" / "tapad" az ismerkedés közben. Mármint ennyi erővel ő most írhatna ki egy másik kérdést, hogy "miért mindig ő ír rád hát nem érdekled?" :D

2020. okt. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is írj rá nyugodtan, egyáltalán nem nyomulás :D sőt, én már találkoztam olyan sráccal is, aki direkt nem írt egy napig, hogy tesztelje érdeklődöm-e iránta
2020. okt. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
😐😐
2020. okt. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!