Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok titeket imponálna ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szbeszti kérdése:

Lányok titeket imponálna ha egy fiú néptáncolna?

Figyelt kérdés

2020. okt. 23. 11:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem titeket, hanem nektek.
2020. okt. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondanám, hogy imponálna, de nem is lenne semmi bajom vele. Engem az ilyenek, mint a néptánc hidegen hagynak, ennél fogva számomra nem igazán jelentene ”plusz pontot”. Ha szereti, és örömét leli benne, csinálja, úgyis a személyiség a mérvadó.
2020. okt. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Nem az a fontos, hogy mit csinál, hanem hogy azt szenvedéllyel tegye és tűzzel égjen. Ez az, ami szexi.
2020. okt. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%

Nem!!

Én utálom a néptáncot:D

2020. okt. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
Igen, nagyon tettszene
2020. okt. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
79%
Szeretném, ha egy fiú néptáncolna, mert ápolja a népünket! Azért is mert szeretti!
2020. okt. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Országlakó válasza:
100%

Igen, nekünk többnyire imponál, nagyon férfias a néptánc . Jó tartást ad, jó fizikumot, a ritmusérzékről nem is szólva.

Viszont általánosítani nem lehet, mert van, aki nem muzikális, nem érzi a zenét és ezért nem is tudja értékelni azt, aki szépen (nép)táncol.

Úgyhogy leginkább azt a lányt kell megkérdezned erről, aki tetszik, akinek a véleménye fontos lenne.

2020. okt. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Biztosan, mert a kérdés nem az volt, hogy ki szereti a néptáncot! Aki táncol (bármit is)gyönyörű, kidolgozott alakja lesz, nagyobb az önbizalma, bátor és kedvesebb a fellépése. A tánc nevel és fejleszt! (Nem részletezem!)Más táncokat is gyorsan megtanul, ritmikusan, szépen mozog. A balett kivétel! Csak táncoljatok tovább, hasznos lesz!!
2020. okt. 30. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok már tini, de még mindig emlegetem azt a néptáncos fiút, aki tini koromban valami népzenére táncoltatott meg! 😊 Nem tudok néptáncolni, de a hallásom és ritmusérzékem jó, és vele ebből tánc lett! Élmény volt! Alig ismertem, de kicsit belezúgtam. 🙂
2020. okt. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!