Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Néptáncosok! Ti miért szerette...

Néptáncosok! Ti miért szerettek néptáncolni?

Figyelt kérdés

Mi a jó benne? Miért szeretitek? Csak időtöltés?


Azért kérdezem, mert megtetszett, de ennyiért nem szeretném elkezdeni, hogy ,,hűű de jól néz ki, de szépen öltözködnek".

Csak hobbiból csinálnám, ha csinálnám, ezért érdekel. :)


(15 éves vagyok, késő lenne?)



2017. nov. 6. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tőlem nagyon távol állt a néptánc (12 éve balettozom), de most egy tanfolyamon belül megismerkedtem vele és nagyon tetszik. Szerintem azért jó, mert nagyon természetes mozgás, így 'könnyű' megtanulni, de a ritmusgyakorlatok miatt kihívást is jelent.
2017. nov. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Hát ezt nehéz kifejezni miért és mi jó benne! Aki szereti azt egyszerűen kikapcsolja miközben táncol. Mikor megtanulsz valamilyen tájegységnek a táncát és bemutatod a közönségnek és megtapsolnak az meg leírhatatlan érzés. Én 10 éve már táncolok és semmi pénzért nem hagynám abba mondhatni hogy az életem része. Melesleg akármilyen furcsa is nagyon sok önbizalmat tud adni. Soha nem késő elkezdeni!
2017. nov. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én már 11 éve néptáncolok, és egyszerűen imádom. Ezt mindenkinek csak ajánlani tudom, sosem késő elkezdeni (pl: Nálunk a Debreceni Népi Együttesnél indult egy kezdő felnőtt csoport, akik a gyerekeik miatt ismerték meg a táncot. Azóta islelkesen járnak fellépésekre.) Én személy szerint nem csak időtöltésből járok, ez már egy külön életstílus A légkör is fantasztikus, meg a táncházakba való eljárás, a táborokról nem is beszélve. Sokkal jobb egy táncház, mint pl a diszkó, kulturáltabb is. Imádok fellépésekre, minősítőkre, versenyekre járni. Persze az is nagyon fontos, hogy őrizzük a magyar hagyományt. És az sem az utolsó szempomt, hogy mindig szervezünk csapatösszetartó programokat, az új tagokat is mindig szívesen várjuk.
2017. dec. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Egyébként 18/L (az előző vagyok)

És bátran kezdj el táncolni ;)

2017. dec. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!